Creative przedstawia bezprzewodowy głośnik Creative Sound Blaster Wireless Rock Speaker

Firma Creative Technology Ltd. przedstawia Sound Blaster Wireless Rock Speaker – najnowszą pozycję wśród bezprzewodowych produktów z rodziny Sound Blaster Wireless. Sound Blaster Wireless Rock Speaker to wysokiej jakości głośnik stereo, który umożliwia odtwarzanie muzyki na wolnym powietrzu.

Obudowa imitująca kamień doskonale komponuje się z każdym otoczeniem. Dodatkowo, głośnik został zaprojektowany tak, aby wytrzymać umiarkowane warunki pogodowe, dzięki czemu nie trzeba go wnosić za każdym razem, gdy pada deszcz.

Głośnik Sound Blaster Wireless Rock Speaker współpracuje z systemem audio Sound Blaster Wireless USB.. System ten jest bardzo łatwy w użyciu, nie wymaga żadnego dodatkowego okablowania czy też specjalnej konfiguracji sieci. Użytkownikowi nie są potrzebne żadne kable ani konfiguracja sieci. Wystarczy podpiąć głośnik do portu USB w dowolnym komputerze czy netbooku i można rozpocząć przesyłanie muzyki z iTunes, serwisu Pandora czy dowolnej innej aplikacji muzycznej. Głośnik Sound Blaster Wireless Rock Speaker pozwala na odtwarzanie muzyki w odległości, nawet do 30 metrów od komputera.

Sound Blaster Wireless Rock Speaker jest zasilany przez wymienny akumulator, który umożliwia odtwarzanie muzyki do 6 godzin. Akumulator podłączany jest w tylnej części głośnika, co zapobiega konieczności przenoszenia całego urządzenia, w celu jego naładowania. Akumulator jest ładowany przy użyciu osobnej ładowarki, która jest dołączona do zestawu.

Ceny i dostępność

Głośnik Sound Blaster Wireless Rock Speaker będzie dostępny w sklepach na terenie Polski. Sugerowana cena detaliczna wynosi 799 zł.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu