Aukcjusz.pl – pomysł na biznes przy wsparciu UE

Po przystąpieniu Polski do Unii Europejskiej polscy przedsiębiorcy otrzymali możliwość ubiegania się o dofinansowanie biznesu z funduszy unijnych. Jest to korzystne rozwiązanie przede wszystkim dla właścicieli małych i średnich przedsiębiorstw, osób które mają pomysł na własną działalność gospodarczą.

Coraz więcej firm korzysta z możliwości dofinansowania swoich projektów z funduszy Unii Europejskiej. Dzięki Programom Operacyjnym takim jak Innowacyjna Gospodarka, przedsiębiorcy mają szansę na otrzymanie dotacji na swój projekt. Właściciele i pomysłodawcy portalu Aukcjusz.pl skorzystali z tej możliwości.

To właśnie dzięki dotacji z Unii Europejskiej powstał portal Aukcjusz.pl. Projekt ten jest aż w 85% współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka. – Pomysł i idea portalu spodobały się decydentom i otrzymaliśmy fundusze – mówi właściciel portalu Aukcjusz.pl.

Aukcjusz.pl to nowy serwis internetowy dla wszystkich, którzy sprzedają i kupują produkty za pośrednictwem Internetu. Portal posiada innowacyjne funkcje takie jak np. aukcje video, konta firmowe i subkonta, dzięki czemu wyróżnia się wśród konkurencji. – Ponadto wprowadziliśmy udogodnienie dla wszystkich sprzedających. Pierwszy milion przedmiotów, każdy z użytkowników, może zamieścić za darmo, bez żadnych opłat – dodaje właściciel portalu Aukcjusz.pl

Serwis Aukcjusz.pl istnieje na rynku od niedawna, dlatego twórcy serwisu zapraszają do odwiedzenia strony www.aukcjusz.pl, zapoznania się z jego unikalnymi funkcjami i ich testowania.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu