Selly – profesjonalne oprogramowanie sklepu internetowego

Na rynku oprogramowania sklepów internetowych pojawiło się nowe rozwiązanie. Jak posiadać zaawansowany sklep o nieograniczonych możliwościach rozwoju a jednocześnie ponieść minimalne koszty początkowe?

1 oprogramowanie sklepów internetowych, Selly, sklepy internetoweOprogramowanie sklepu internetowego Selly to zaawansowane rozwiązanie dla wszystkich firm poszukujących wydajnego systemu do sprzedaży online. Autorskie oprogramowanie zapewnia nieograniczone opcje rozbudowy, najwyższą wydajność oraz bezpieczeństwo.

Minimalne koszty początkowe to zalety prowadzenia sklepu na zasadach wynajmu aplikacji. Ten model sprzedaży (SaaS = Software as a Service, z ang. oprogramowanie jako usługa) jest coraz bardziej popularny, ponieważ pozwala uzyskać oszczędności już na samym początku, a jednocześnie oferuje najlepsze rozwiązania i zapewnia ciągły rozwój. Niski koszt początkowy to możliwość przeznaczenia większego budżetu na profesjonalny projekt graficzny, który jest bardzo ważny w ocenie odwiedzających sklep.

2 oprogramowanie sklepów internetowych, Selly, sklepy internetowe

Selly to oprogramowanie sklepu z wszystkimi funkcjami, jakie są potrzebne do wygodnego prowadzenia sklepu internetowego. Niezależnie czy będzie to mały sklep, czy duży hipermarket internetowy, setki użytecznych narzędzi dopasowanych jest do każdego rodzaju biznesu.

Główne zalety oprogramowania Selly to:

 • najniższe koszty uruchomienia i utrzymania sklepu dla rozpoczynających działalność
 • brak prowizji od sprzedaży
 • ogromna funkcjonalność sklepu i optymalizacja wydajności
 • profesjonalny hosting sklepu, utrzymanie kont email i panel do samodzielnego zarządzania usługami
 • bezpłatna domena przez cały okres umowy
 • integracje sklepu z ponad 30 porównywarkami cen i systemami płatności elektronicznych oraz dostęp do ofert dystrybutorów zewnętrznych
 • proste generowanie szablonu aukcji dla Allegro, eBay i Świstak
 • standardowa szata graficzna o nowoczesnym wyglądzie i przejrzystym układzie
 • możliwość zamówienia indywidualnej szaty graficznej w późniejszym terminie
 • zawsze bezpłatne aktualizacje i rozwój modułów
 • nieograniczona możliwość rozbudowy o indywidualne funkcje
 • minimum formalności: brak umów i krótki proces uruchomienia sklepu.

Plany abonamentowe dopasowane są do popularności sklepu: ilości odwiedzin i zużytego transferu. Jest to zasadnicza cecha decydująca o kosztach utrzymania sklepu. W każdym wariancie dostarczany jest jednak pełny zestaw funkcji do wygodnego zarządzania nawet dużym sklepem.

Oprogramowanie Selly to oferta pośrednia między platformami sklepów o niewielkich możliwościach indywidualnych zmian, a dedykowanymi rozwiązaniami sklepów szytych na miarę. Decydując się na platformę Selly można praktycznie bez żadnego nakładu finansowego posiadać standardowy sklep z narzędziami do samodzielnej zmiany wyglądu. Można także w każdej chwili rozpocząć wprowadzanie indywidualnych funkcjonalności, ponieważ każdy sklep jest niezależnym oprogramowaniem.

Dla sklepów, które chcą dokonać migracji na oprogramowanie Selly przygotowano możliwość importu bazy produktów, danych Klientów i zamówień z obecnego systemu.

Udostępniony sklep demonstracyjny oraz panel administracyjny pozwala dokładnie zapoznać się z wszystkimi możliwościami sklepu.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu