Awanse w IDMnet

Piotr Wrotek, dotychczasowy dyrektor działu współpracy z witrynami, awansował na dyrektora ds. e-commerce IDMnet. W dziale witryn zastąpiła go Aneta Dąbska, pracująca wcześniej na stanowisku affiliate managera. Zmiany związane są z rozwojem działu e-commerce.

Piotr Wrotek jest zatrudniony w IDMnet od listopada 2007 roku. Ostatnio pracował na stanowisku dyrektora działu współpracy z witrynami. Obowiązki związane z zarządzaniem działem witryn łączył z funkcją dyrektora działu projektów specjalnych. Obecnie, w związku z rozwojem działu e-commerce, obejmuje funkcję jego dyrektora. Skupi się na rozwoju nowej oferty i współpracy z e-sklepami oraz producentami i dystrybutorami.

Aneta Dąbska jest związana z IDMnet od marca 2008 roku. Ostatnio pracowała w dziale witryn pod kierownictwem Piotra Wrotka, jako affiliate manager. Odpowiadała za kontakty z witrynami, współpracującymi z siecią oraz pozyskiwanie nowych parterów. Uczestniczyła w tworzeniu oferty sieci IDMnet oraz sieci tematycznych: Budowia, 4clover, ZdrowieNet. Nowe obowiązki szefowej działu witryn objęła z początkiem września.

„E-comerce rozwija się w Polsce od 12 lat. Ten rynek błyskawicznie rośnie i wciąż ma ogromny potencjał. W sieci sprzedaje się praktycznie wszystko: sprzęt AGD, RTV, sprzęt fotograficzny, odzież, bielizna, kosmetyki, żywność. Mamy doświadczenie i pomysły jak zagospodarować ten sektor Internetu. Piotr jest doświadczonym managerem, dlatego powierzyliśmy mu kierownictwo działu i chcemy, żeby poświęcił cały swój czas na jego rozwój. Aneta bardzo dobrze radziła sobie na dotychczasowym stanowisku, dlatego powierzyliśmy jej nowe obowiązki.” – komentuje Anna Kaczmarska, Dyrektor Zarządzająca, wiceprezes zarządu IDMnet.

źródło/autor: IDMnet

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu