Z klientami na motorach

Firma Viessmann po raz pierwszy zorganizowała dla swoich partnerów handlowych, pasjonatów motocykli, wspólny wyjazd na wyścigi Moto GP Brno, które odbyły się w dniach 13-15 sierpnia w czeskim Brnie. Oprócz szkolenia z bezpiecznej jazdy goście mieli okazję spotkania ze Stefanem Bradlem z Viessmann Kiefer Racing.

Po raz pierwszy w historii firmy Viessmann jej kontrahenci, pasjonaci motocykli mieli możliwość udziału w wielkim święcie motocyklistów jakim są wyścigi Moto GP w Brnie. Siedemnastoosobowa grupa klientów firmy Viessmann, razem z jej Prezesem Zarządu Rolandem Krause i przedstawicielami firmy Viessmann, na motorach udała się do Brna.

Na miejscu goście mieli możliwość od wewnątrz zobaczyć pracę najlepszych teamów motoryzacyjnych takich legend jak Ducati, Yamaha, Repsol i oczywiście Team Viessmann Kiefer Racing. Był również czas na spotkania z najlepszymi zawodnikami, idolami motoryzacji, takimi jak Stefan Bradl, czy Alex Hoffmann, a także komentatorami sportowymi, jak Herr Mielke z kanału Sport 1. Niezapomnianym wydarzeniem było zaproszenie Stefana Bradla do przymierzenia się na jego motorze, na tej samej maszynie, na której za chwilę startował w zawodach.

Wydarzeniem z którego można było wynieść dużo wiadomości praktycznych była szkoła bezpiecznej jazdy prowadzona przez doświadczonych instruktorów ze znanego na całym świecie toru Sachsenring. Dzięki instruktorom można było poznać możliwości posiadanych motocykli, a także zdobyć dodatkowe umiejętności w prowadzeniu pojazdów.

Kulminacyjnym momentem pobytu w Brnie był wyścig Moto 2 podczas którego zawodnik Team Viessmann Kiefer Racing – Stefan Bradl startując z 20 pola zajął 9 miejsce.

źródło/autor: TESTA Communications

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu