Wrzesień – miesiąc nowości w świecie Tanadu

Tagi:

Wrzesień chyba większości z nas od zawsze kojarzył się z końcem wakacji, a tym samym z powrotem do szkoły i ciężką pracą. Jednak tego roku wrzesień zdecydowanie będzie się różnił od tych, które pamiętamy. Wszystko za sprawą nowości, jakie zostały wprowadzone w popularnej grze MMO Tanadu.

Największa polska gra sieciowa Tanadu od samego początku wzbudza zainteresowanie mediów i graczy. Tym, co wyróżnia Tanadu spośród innych gier MMO, jest duża liczba użytkowników oraz fantastyczna, barwna grafika.

Wrzesień to miesiąc nowości w Tanadu. Tym razem gra zostanie wzbogacona o zadania fabularne, czyli „questy”. Dzięki temu rozgrywki zyskają na intensywności, a świat Zaginionego Kontynentu będzie bardziej żywy i niezwykły. Twórcy Tanadu dołożyli wszelkich starań, aby gra była jeszcze ciekawsza i bardziej wciągająca.

Dla osób, które wcześniej nie odkryły Tanadu, nowe zadania będą największą atrakcją, ponieważ zetkną się z nimi już na początku gry – we wstępnym samouczku. Wprowadzenie „questów”, a co za tym idzie fabuły, sprawia, że wirtualny świat staje się bardziej barwny. Decydując się na ten krok twórcy gry jasno dali do zrozumienia, że chcą, aby w grze nie chodziło tylko o ściganie się w rankingach, ale także o udział w niezwykłej historii.

Bardzo ważne zmiany zaszły też w równowadze gry. Dzięki wprowadzeniu nowych mechanizmów, jednostki bojowe stały się dużo bardziej skuteczne. Teraz kawaleria bez problemu poradzi sobie z piechotą, piechota z łucznikami, a łucznicy z samą kawalerią.

Wszelkie zmiany były wprowadzane przez twórców gry w oparciu o informacje, które dotarły do nich od graczy. Dzięki temu mogli dostosować grę do wymagań jej użytkowników, tak aby dostarczała jak najwięcej rozrywki i jednocześnie wciąż wiązała się ze sporymi wyzwaniami.

Wprowadzone zmiany mają na celu promować strategiczne podejście, więc wszyscy, którzy lubią pomyśleć nad swoimi ruchami w grze, na pewno szybko się w niej odnajdą.

źródło/autor: Tanadu.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu