Toyota Bank Polska: wymień stary samochód na nową Toyotę

Ogromna popularność programu wymiany aut Kluczyk za Kluczyk (K4K) zdecydowała o jego przedłużeniu do 30 września br.

Toyota Bank wraz z Toyota Motor Poland przedłużyły do 30 września br. program wymiany starych samochodów na nową Toyotę. Używane auto zostanie odkupione po atrakcyjnej cenie przez dealera, a różnica w cenie może zostać pokryta preferencyjnym kredytem Toyota Bank.

Program prowadzony w autoryzowanych stacjach obsługi cieszy się ogromną popularnością, dlatego zdecydowaliśmy się na jego przedłużenie – mówi Bogdan Grzybowski, dyrektor sprzedaży kredytów samochodowych w Toyota Bank.

W programie Kluczyk za kluczyk klienci mogą wybrać między dwoma rodzajami kredytów:

  • kredyty jednoratowe: 40/60, 50/50 lub 60/40 ze spłatą drugiej raty dopiero po roku;
  • kredyty ratalne z wpłatą własną na minimalnym poziomie 40% wartości samochodu. Pozostała kwota kredytu jest rozłożona na 24 równe raty bez odsetek.

Toyota od lata zaangażowana jest w ochronę środowiska i stale ogranicza emisję dwutlenku węgla na wszystkich etapach produkcji, dlatego oprócz korzyści czysto finansowych, nie bez znaczenia pozostaje aspekt ekologiczny programu. Nowe samochody emitują mniej CO2 oraz palą mniej paliwa. Ponadto są bezpieczniejsze – komentuje Grzybowski.

W akcji uczestniczą wszystkie salony Toyoty w Polsce. Adresy salonów znajdują się na stronach internetowych Toyota Bank pod adresem www.toyotabank.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu