Ruszyła sprzedaż Osiedla Harmonium

Pierwszy etap Osiedla Harmonium, inwestycji realizowanej przez dewelopera SJM Investment 2009, zostanie ukończony w drugim kwartale przyszłego roku. W sprzedaży dostępne jest już 16 lokali, które powstaną w jego ramach. Klienci zainteresowani zakupem, będą mogli skorzystać ze specjalnej promocji – deweloper, w cenie zakupu domu, oferuje bezpłatną instalację systemu Smart Home renomowanej firmy Legrand.

Osiedle Harmonium zlokalizowane jest w podwarszawskiej miejscowości Konstancin-Jeziorna, pomiędzy ulicami Warszawską i Wczasową. W najbliższym otoczeniu znajduje się Ogród Botaniczny w Powsinie oraz rozległy las. Lokalna infrastruktura wokół inwestycji jest bardzo dobrze rozwinięta. Mieszkańcy osiedla mają możliwość korzystania z licznych pobliskich sklepów, aptek, placówek bankowych i edukacyjnych, w tym prestiżowej Szkoły Amerykańskiej. Dwupasmowa droga pozwala również na szybkie dotarcie do centrum Warszawy.

Deweloper oferuje domy o powierzchniach w przedziale od 188 do 287 metrów kwadratowych. Do ich wykończenia zostaną wykorzystanie materiały budowlane najwyższej klasy, w tym naturalne drewno oraz kamień. Każdy dom będzie posiadał własny ogród oraz podziemny garaż. Ich ceny rozpoczynają się od 1,5 mln PLN za nieruchomość i obejmują wszystkie powyższe udogodnienia.

– Projekt został przygotowany przez renomowane, izraelskie Biuro DKA Designers we współpracy z architektem Rafałem Mazurem. Zgodnie z koncepcją, w każdym domu na parterze znajdzie się przestrzenny taras z wyjściem na ogród, kuchnia oraz łazienka. Na piętrze zostaną zlokalizowane sypialnie, garderoby oraz dodatkowe łazienki. W piwnicy znajduje się garaż z miejscem na dwa samochody oraz pomieszczenia gospodarcze. Wszystkie domy będą ogrodzone, a osiedle chronione 24 godziny na dobę. Na terenie osiedla umiejscowione zostaną również place zabaw dla dzieci i alejki spacerowe – mówi Hanna Piórkowska, Dyrektor Operacyjny z SJM Investment 2009.

Pierwsi klienci, którzy zakupią dom w ramach realizowanego obecnie etapu, otrzymają system Smart Home zainstalowany za darmo. Umożliwia on m.in. kontrolowanie natężenia światła oraz poziomu temperatury w całym domu, za pomocą pilota. To wygodne rozwiązanie dedykowane jest wszystkim klientom, którzy chcą mieszkać w komfortowych domach najwyższej klasy.

Pierwsza faza inwestycji Harmonium, obejmująca łącznie 28 domów w zabudowie bliźniaczej, jest realizowana na terenie o powierzchni 40 000 metrów kwadratowych. Budowa rozpoczęła się na początku 2010 roku, a wstępna data jej ukończenia to drugi kwartał 2012.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu