Przestaw się na styl EKO z FRANKE Sensor

Obojętnie czy zmywamy, gotujemy lub sprzątamy – bateria zlewozmywakowa jest w ciągłym użyciu. Dlatego tak ważne jest, aby armatura kuchenna była funkcjonalna i wytrzymała. Jeśli jest do tego efektowna i zaopatrzona w nowoczesny mechanizm starowany sensorem, który ułatwia oszczędzanie wody, to możemy ją nazwać produktem idealnym.

Z myślą o osobach, które nie uznają kompromisów w kuchni firma Franke, producent i dystrybutor wysokiej jakości techniki kuchennej, wprowadziła do swojej oferty baterię bezdotykową Sensor.

Urządzenia sterowane sensorem, obsługiwane za pomocą czujników, to nowy trend w wystroju wnętrz. Baterie bezdotykowe uruchamiają się po zbliżeniu rąk do fotokomórki i tak samo się wyłączają, dzięki czemu korzystanie z nich jest higieniczne, łatwe i wygodne. Równie ważne jest to, że baterie z sensorami są produktami przyjaznymi dla środowiska. Automatyczne uruchamianie i wyłączanie wody gwarantuje bowiem jej oszczędność. W dobie ekologicznego stylu życia i troski o środowisko, firma Franke wprowadziła do swojej oferty baterię Sensor sterowaną fotokomórką – efektowną armaturę kuchenną stworzoną z myślą o ekonomicznej pracy w kuchni.

Sensor – technika w służbie ekologii

Firma Franke, jeden z wiodących producentów i dystrybutorów systemów kuchennych na polskim rynku codziennie dba o to, aby do rąk Klientów trafiały produkty najwyższej jakości – efektowne, funkcjonalne oraz inspirowane najnowszymi trendami w aranżacji wnętrz. Dlatego baterie marki Franke łączą efektowny wygląd z najnowszymi rozwiązaniami technicznymi. Bateria Sensor wykonana jest z wysokiej jakości materiałów, zaś minimalistyczny chromowany design sprawia, że produkt doskonale komponuje się zarówno z klasyczną, jak i nowoczesną aranżacją kuchni.

Armatura uruchamiana jest automatycznie za pomocą fotokomórki – aby włączyć strumień wody wystarczy przesunąć dłonią nad dyskretnym sensorem, montowanym na rancie zlewozmywaka lub blacie kuchennym. Fotokomórka została wyposażona w przesłonę, która zabezpiecza urządzenie przed przypadkowym włączeniem. Zintegrowany mechanizm regulujący umożliwia sterowanie siłą strumienia i zaprogramowanie czasu przepływu wody, a tym samym dostosowanie baterii do indywidualnych potrzeb domowników. Zaletą nowoczesnego systemu zastosowanego w bateriach Sensor jest automatyczne odcinanie strumienia, co pozwala oszczędzać wodę na przykład podczas odkładania naczyń na suszarkę. Mniejsze zużycie wody przyczynia się do ochrony środowiska i ogranicza niepotrzebne wydatki w domowym budżecie.

Bateria Sensor, podobnie jak inne modele armatury kuchennej marki Franke, wyprodukowana jest z użyciem najnowszych technologii, zapewniających wieloletnią, bezawaryjną eksploatację. Baterie wyposażone zostały w nowoczesne, trwałe głowice ceramiczne, pozwalające szybko wyregulować strumień i temperaturę wody. Najniższa klasa głośności sprawia, że korzystanie z baterii Sensor to nie tylko olbrzymia pomoc w codziennych kuchennych obowiązkach, ale też czysta przyjemność. FRANKE Sensor, podobnie jak wszystkie baterie kuchenne z oferty Franke Polska, objęta została przez producenta 15-letnią gwarancją.

Wymiary baterii: wysokość – 391 mm, długość wylewki – 215 mm.

Cena: 3499 PLN/brutto.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu