Nowy serwis internetowy www.domo.pl

Tagi:

Telewizja Domo odświeżyła swoją stronę www.domo.pl. Serwis został poszerzony o nowe sekcje, a jego układ stał się bardziej czytelny dla użytkownika.

Od 1 września 2010 roku serwis www.domo.pl zmienił swoją strukturę i został wzbogacony o liczne materiały wideo. Zmodernizowano layout strony głównej i podstron. Nawigację po serwisie ułatwi poziome, dwurzędowe menu. Najważniejsze treści są lepiej wyeksponowane, co pozwala użytkownikowi szybciej znaleźć interesujące go informacje.

Powstała też osobna sekcja Nasze programy, prezentująca materiały wideo i zdjęcia ze wszystkich programów produkowanych przez Domo.

Dodane zostały również nowe funkcjonalności: kanały RSS z programem TV i Forum, możliwość komentowania artykułów i logowania się do całego serwisu.

Serwis www.domo.pl jest teraz zintegrowany z portalami społecznościowymi, takimi jak Facebook.

W sekcji Program TV umieszczono nowe galerie zdjęć oraz odtwarzacz wideo w formacie 16/9 do przeglądania zwiastunów.

Serwis internetowy www.domo.pl został przygotowany z myślą o widzach kanału i wszystkich internautach zainteresowanych architekturą, budownictwem, designem, ogrodnictwem i ekologią. Na tle innych serwisów o podobnej tematyce strona www.domo.pl wyróżnia się mnogością filmów wideo.

W dziale Domosfera znajdują się artykuły powiązane tematycznie z programami Domo. Witryna www.domo.pl zawiera także: aktualny program stacji, galerię zdjęć dodawanych przez internautów, forum, konkursy oraz grę Tangram. Serwis ma prostą, przejrzystą, a jednocześnie elegancką oprawę graficzną.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu