Przejdź do treści

Nowa strategia rozwoju dla OutletMeblowy.pl

OutletMeblowy.pl coraz bardziej rozszerza perspektywy rozwoju. Właśnie rozpoczęto strategię polegającą na dystrybucji mebli instytucjonalnych oraz współpracy z projektantami wnętrz.

Działania te dotyczą, przede wszystkim, wnętrz takich jak pensjonaty, gabinety czy pokoje hotelowe. Sklep przyjął taktykę sprzedaży elementów wyposażenia wyżej wymienionych typów pomieszczeń – proponuje różne modele łóżek i stolików nocnych wykonanych z litego drewna bukowego oraz zestawy wypoczynkowe.

Jak zatem nietrudno zauważyć, sklep internetowy www.outletmeblowy.pl kreuje politykę wieloaspektowego rozwoju. Kolejnym jej etapem, po rozszerzaniu swojej oferty i wdrożeniu na portal społecznościowy Facebook.com, jest nawiązywanie współpracy np. z branżą hotelarską i dekoratorami wnętrz.

OutletMeblowy.pl sklep internetowy, który proponuje markowe meble i dodatki wnętrzarskie w obfitym wyborze i w bardzo atrakcyjnych cenach. Oferowanym towarom towarzyszą znaczne obniżki i rabaty, gdyż proponowany towar to głównie końcówki serii, meble z ekspozycji, targów, salonów, itp. Sklep oferuje meble i akcesoria między innymi tak znanych marek jak Kler, Calligaris, Klose, Ciacci. Outletmeblowy.pl posiada swoje magazyny, dzięki czemu, może zapewnić dostępność i szybką wysyłkę zakupionych produktów.