Level77 wprowadza do sprzedaży koszulki z kolekcji StarCraft II

Firma Level77, wraz z premierą na polskim rynku gry StarCraft II, wprowadza do sprzedaży nową kolekcję koszulek i innych gadżetów dedykowanych grze.

W związku z premierą najnowszej gry StarCraft II firma Level77 wprowadza na polski rynek gadżety dla wszystkich amatorów kolejnej odsłony tej popularnej gry. Koszulki typu unisex z nadrukami nawiązującymi do motywów i postaci z StarCraft II są dostępne na stronie www.level77.eu.

Po 12 latach oczekiwania, fani StarCrafta doczekali się nie tylko sequelu tej gry, ale także całej masy gadżetów poświęconych drugiej odsłonie StarCraft. Firma Level 77 wraz z premierą nowej wersji StarCrafta przygotowała dla wszystkich jej fanów niepowtarzalną kolekcję koszulek typu T-shirt z oryginalnymi nadrukiem nawiązującymi do fabuły gry. Jest to propozycja dla osób, które chcą się wyróżniać, podkreślić swoją indywidualność i zainteresowania. – Na co dzień zaopatrujemy setki graczy w markowe gadżety dedykowane ich ulubionym tytułom. Chcemy wierzyć i wierzymy, że nasza nowa kolekcja StarCraft II będzie dostarczała tyle przyjemności ile długo wyczekiwana gra – powiedział Mariusz Szubelski, Marketing Specialist Level77.

Koszulki wykonano z przyjemnej w dotyku, wysoko gatunkowej bawełny w kolorze czarnym, w różnych rozmiarach. Charakteryzują się najwyższą jakością wykonania i trwałością nadruku. Każda z nich przedstawia unikatowy motyw, bądź ulubioną postać z gry. – Jakość za rozsądną cenę musi iść w parze z ciekawym designem – dodaje Szubelski.

Kolekcję koszulek dodatkowo powiększa Pin Pack, w którym znajdują się znaczki dedykowane grze, oraz breloczki i naklejki.

Każdy produkt jest licencjonowany przez firmę J!NX.

Wszystkie produkty dostępne są na stronie www.level77.eu w cenach:

  • T-shirt StarCraft II w cenie 69,90 PLN.
  • StarCraft Pin Pack w cenie 9,90 PLN.
PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu