Amber Gold rozdaje 1 kilogram złota!

Z okazji otwarcia pierwszej placówki w Gdańsku firma Amber Gold uruchamia nową promocję „Rozdajemy 1 kilogram złota”. W ramach promocji Amber Gold rozda swoim Klientom 1 000 sztabek złota.

Warunki promocji

Każdy Klient, który zamówi Lokatę w złoto PROMOCJA otrzyma 1 gr. sztabkę złota o próbie 999,9 gratis. Lokata posiada atrakcyjne oprocentowanie 10% w skali roku bez podatku Belki. Kwota lokaty wynosi 5 000 zł, okres lokaty 12 miesięcy.

1 Amber Gold

Dodatkowo oprócz sztabki złota za założenie lokaty, każdy Klient biorący udział w promocji, będzie mógł otrzymać więcej dodatkowych sztabek złota.

Więcej na: www.rozdajemyzloto.pl

Nowa placówka

Nowa promocja została uruchomiona z okazji otwarcia pierwszej placówki w Gdańsku. Nowa placówka mieści się na ul. Stągiewnej 11 w Gdańsku. Do końca roku firma Amber Gold planuje uruchomienie dwóch kolejnych placówek w Warszawie i Krakowie.

Powstaną także placówki partnerskie, na początek w Bydgoszczy i Toruniu. Produkty Amber Gold dostępne są również za pośrednictwem ponad 320 przedstawicieli na terenie całego kraju.

Z okazji uruchomienia pierwszej placówki Amber Gold, oprócz nowej promocji, przygotował dla swoich Klientów szereg atrakcji i konkursów.

Więcej informacji w tym miejscu.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu