Agro Show 2010: dowiedz się, jaki ciągnik kupić i jak go sfinansować

Tegoroczne targi Agro Show będą dla rolników doskonałą okazją do zapoznania się z nowoczesnym sprzętem oraz uzyskania informacji o możliwych formach finansowania. Na stoisku BZ WBK Finanse & Leasing oraz Banku Zachodniego WBK (sektor D, stanowisko nr 290) będzie można zapytać o korzystną pożyczkę lub leasing, a dodatkowo podpisać umowę rachunku bankowego Agro Pakiet.

Od kilku lat polscy rolnicy bardzo intensywnie modernizują swoje gospodarstwa i coraz częściej wykorzystują do tego oferowane przez nas produkty. Mają one tę zaletę, że pozwalają pozyskać maszyny rolnicze i czerpać z nich korzyści bez angażowania do tego całej potrzebnej gotówki – mówi Szymon Stryjski z firmy BZ WBK Finanse & Leasing, która jest liderem finansowania maszyn rolniczych.

Dla BZ WBK Finanse & Leasing rolnicy to kluczowa grupa klientów i z tego względu firma konsekwentnie upraszcza obowiązujące w tej branży procedury uzyskania środków. Podczas tegorocznej wystawy Agro Show zwiedzający w jednym miejscu będą mogli otrzymać konkretne oferty pożyczki lub leasingu na wybrany sprzęt czy maszynę. Chociaż wiedza na temat zarządzania i inwestowania jest wśród rolników na coraz wyższym poziomie, nadal niektórzy mają wątpliwości. Nasi doradcy, którzy doskonale znają specyfikę finansowania rolnictwa, chętnie porozmawiają z każdym rolnikiem i odpowiedzą na wszystkie pytania – dodaje Stryjski.

Dodatkowo, każdy uczestnik Agro Show, który odwiedzi stoisko BZ WBK Finanse & Leasing oraz Banku Zachodniego WBK będzie mógł w ramach oferty Agro Pakiet założyć rachunek bieżący na bardzo korzystnych warunkach, obejmujących m.in. zwolnienie z opłaty za prowadzenia konta przez okres 12 miesięcy. Konto dedykowane dla rolników można otworzyć w jednym z ponad 500 oddziałów BZ WBK na terenie całego kraju.

Międzynarodowa Wystawa Rolnicza Agro Show odbędzie się w dniach 24-27 września br. w Bednarach koło Poznania. Będzie to dwunasta edycja największej w Polsce i jednej z największych w Europie imprezy rolniczej, podczas której zaprezentują się m.in. producenci maszyn rolniczych, nawozów czy innych środków produkcji rolnej oraz instytucje finansowe związane z agrobiznesem, takie jak leasingodawcy czy ubezpieczyciele. W zeszłym roku liczba odwiedzających przekroczyła 130 tys. Lista wystawców także w tym roku jest imponująca. Dodatkowo targom towarzyszyć będą specjalistyczne seminaria oraz liczne konkursy dla zwiedzających.

Uczestnictwo w wystawie jest bezpłatne.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu