„Piękna Płytka Poszukiwana” – nowy konkurs Ceramiki Paradyż na Facebook’u

Ceramika Paradyż zaprasza społeczność skupioną na portalu Facebook do udziału w niezwykłym konkursie. Spośród autorskich projektów płytek ceramicznych stworzonych przez uczestników wybrane zostaną najciekawsze prace, które zaprezentowane będą podczas Festiwalu Łódź Design 2010. Twórca najlepszego projektu zdobędzie nagrodę w wysokości 5 000 PLN.

Ceramika Paradyż, jako jedyny przedstawiciel polskiej branży ceramicznej, stale dba o swoją obecność w mediach społecznościowych. 30 sierpnia na firmowym fanpage’u na portalu Facebook ruszył wyjątkowy konkurs „Piękna Płytka Poszukiwana”, skierowany do osób, które odnajdą w sobie chęć i talent do zaprojektowania grafiki do płytki ceramicznej w formacie 33 x 100 cm.

Niespełna trzy tygodnie pozostały do zakończenia pierwszego etapu zabawy, podczas którego uczestnicy mogą zgłaszać swoje prace przy pomocy dedykowanej aplikacji, stworzonej specjalnie na potrzeby konkursu. Już 20 września na fanpage’u rozpocznie się głosowanie, w którym wyłoniona zostanie Nagroda Publiczności w wysokości 1 000 zł.

Nagrodę Główną przyzna jury konkursowe. Zwycięzca otrzyma 5 000 zł. Wręczenie nastąpi 14 października 2010 r. podczas uroczystego otwarcia Festiwalu Łódź Design, którego mecenasem jest Ceramika Paradyż. Najlepsze prace zostaną naniesione na płytki ceramiczne i zaprezentowane na pokonkursowej wystawie pt. „Ceramika do Kwadratu”.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu