Targowy Kredyt Mieszkaniowy – bez prowizji, z niską marżą

Poszukiwanie mieszkania na targach nieruchomości, to nie tylko oszczędność czasu, darmowe konsultacje z ekspertami, ale i szansa na kredyt oparty na preferencyjnych warunkach. Obniżoną marżę, czyli mniejsze raty i 0% prowizji za udzielenie kredytu gwarantuje Targowy Kredyt Mieszkaniowy, nowa inicjatywa redNet Media, organizatora ogólnopolskich Targów Mieszkaniowych tabelaofert.pl.

Mało kto finansuje dziś w całości zakup mieszkania z własnych oszczędności. Zdecydowana większość osób korzysta w tej sytuacji z pomocy banku. Z myślą o kupujących na kredyt spółka redNet Media wprowadziła dodatkową usługę oferowaną podczas targów – Targowy Kredyt Mieszkaniowy. Decydując się na taki kredyt nie trzeba płacić prowizji za jego uruchomienie, a dzięki obniżonej o 10 proc. marży., raty będą mniejsze. W obecnej sytuacji, gdy banki wznowiły akcje kredytową, jest to prawdziwa szansa dla potencjalnych kredytobiorców.

– Sama zaciągałam zobowiązanie kredytowe i doskonale wiem jak ważne są dobre warunki kredytowania i fachowe doradztwo. Dlatego, wspólnie z Eurobankiem, przygotowaliśmy ofertę kredytową, której preferencyjne warunki znacząco wpłyną na koszt pozyskania finansowania nieruchomości. Każdego Klienta traktujemy indywidualnie, dlatego oprócz nowej oferty Eurobanku, dopasowujemy do potrzeb kupujących kredyty pochodzące z oferty ponad 20 innych współpracujących z nami banków – zapewnia Magdalena Serwatko, Prezes redNet Media.

Nowa inicjatywa taniego kredytowania, to kolejny krok do poszerzenia oferty i ulepszenia formuły Targów Mieszkaniowych tabelaofert.pl. Oprócz zgromadzenia dużej liczby wystawców w jednym miejscu, co umożliwi zainteresowanym dużą oszczędność czasu, będzie też szansa na bezpłatne skorzystanie z porad fachowców. Podczas tegorocznej jesiennej edycji targów, w ramach cyklu edukacyjnego „Jak mądrze kupić własne M, czyli 4 kąty, rozum piąty”, będzie można poradzić się doradcy nieruchomościowego oraz ekspertów z kancelarii prawnej i domu kredytowego. Targi organizowane będą we wrześniu i październiku w największych i najaktywniejszych pod względem inwestycyjnym miastach Polski: Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Gdyni, Gdańsku, Warszawie i Wrocławiu. Dokładny harmonogram wystaw oraz e – bilet uprawniający do bezpłatnego uczestnictwa można znaleźć na stronie www.targi.tabelaofert.pl.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu