Marzysz o idealnym sklepie? Stwórz go

Jeden z największych w Polsce sklepów internetowych z bielizną i odzieżą – www.e-lady.pl w ramach konsekwentnie realizowanej strategii marketingowej stawia na interakcję ze swoimi klientami. Ostatnio, zostali oni skutecznie zaangażowani w proces ulepszania samego sklepu. Najlepsze pomysły nagradzane są bonami zakupowymi e-lady.pl.

Internauci okazują się grupą niezwykle aktywnych i zaangażowanych konsumentów. Codziennie do serwisu wpływa kilka pomysłów. Niektóre z nich zostały już wykorzystane.

– Tak duża aktywność i wysoka jakość nadsyłanych przez naszych klientów propozycji jest dla nas niezwykle miłym zaskoczeniem. Oni potrafią spojrzeć na poszczególne sprawy bardzo obiektywnie i ocenić je z innej – zewnętrznej perspektywy. To niesamowite, ale okazuje się, że nasz sklep staje się w coraz większym stopniu dziełem naszych klientów. W pewnym sensie stworzą go sami dla siebie – mówi Anna Marynowska, odpowiedzialna za wdrożenie serwisu www.e-lady.pl – Porady specjalistów od web usability są cenne, ale jednak często dość teoretyczne, oderwane od rzeczywistości. To użytkownicy są naszym najczulszym sensorem i surowym jury w jednym – dodaje Anna Marynowska.

Każdy wprowadzony w życie pomysł nagradzany jest bonem zakupowym o nominale 100 zł. Do tej pory do użytkowników trafiło już dziesięć takich bonów. Najczęściej zgłaszane sugestie dotyczą braku widoku tyłu i boku bielizny. Rozwiązanie tego problemu przyszło właśnie od użytkowników sklepu. Dzięki ich pomysłowości www.e-lady.pl opracowuje i wkrótce wdroży, innowacyjny dla całej branży, sposób prezentacji produktów. Kolejne pomysły wciąż napływają.

Stali klienci www.e-lady.pl mają wpływ także na inne aspekty działania ich ulubionego sklepu – na przykład na ofertę asortymentową, na bazie uzyskanych od nich opinii tworzone są specjalne kolekcje odzieży i bielizny – chociażby wprowadzona ostatnio do sprzedaży premierowa kolekcja marki Sensi.

źródło/autor: CN Public Relations

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu