Premiera komedii muzycznej ,,I tak Cię kocham” już za miesiąc

Już 18 września na deskach Teatru Kamienica gorąca premiera spektaklu ,,I tak Cię kocham”. Tym razem Emilian Kamiński stworzył autorskie przedstawienie z błyskotliwą i zabawnie poprowadzoną intrygą dwóch zaprzyjaźnionych ze sobą małżeństw. Akcja toczy się w pulsującej życiem przedwojennej Warszawie.

W udane małżeństwo Lili i Wiktora wkrada się niewinne kłamstewko. Ona zataja przed nim, że spędziła poranek z ich przyjacielem Filipem w restauracji Bristol, on wpada we wściekłość podejrzewając ją o romans z innym mężczyzną. Nieporozumienie urasta do ogromnych rozmiarów i tak jedne kłamstewka pociągają za sobą kolejne, a intryga dalece przerasta problem, wokół której została stworzona historia. Bohaterowie sami gubią się i plączą w gąszczu kłamstw, matactw i niedomówień, co stwarza mnóstwo przezabawnych sytuacji, gdy tymczasem misterny plan bohaterów wymyka się spod kontroli…

Na scenie pojawi się Krzysztof Ibisz (po 20 latach nieobecności!) w towarzystwie plejady gwiazd: Katarzyny Skrzyneckiej, Justyny Sieńczyłło, Jacka Kawalca, Jakuba Przebindowskiego, Piotra Szwedesa. Zobaczymy również: Julitę Kożuszek, Dorotę Piasecką, Tadeusza Chudeckiego.

źródło/autor: Teatr Kamienica

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu