W Asymetrii wysmakowane meble dostępne w niższych cenach

Do końca lata można zakupić designerskie niemieckie meble po znacznie niższych cenach. Sprzęty ekspozycyjne dostępne są za 50% ceny, a na każdy dowolny stół wraz z 4 krzesłami sprzedawcy dają 15% rabat.

Klienci sklepu mają do wyboru meble najwyższej jakości i znanych marek. Rolf Benz, Huelesta to tylko niektóre z dostępnych produktów, które można nabyć w Asymetrii znajdującej się w siedzibie Domoteki. Oprócz mebli klienci po niższych cenach mogą również nabyć wybrane produkty ze szkła Leonrado z 30% rabatem.

Stale poszerzana oferta przygotowywana jest w zgodzie z najnowszymi trendami wnętrzarskimi, ale przede wszystkim z uwzględnieniem potrzeb klientów. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie. Doświadczenie w projektowaniu wnętrz to największą gwarancja sukcesu Asymetrii.

Asymetria Studio – to połączenie ekskluzywnego salonu meblowego z profesjonalnym biurem aranżacji wnętrz. Niemieckie meble najwyższej jakości, kompetentna obsługa i lata doświadczenia w projektowaniu wnętrz – wszystko to sprawia, że Salon jest w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym projektom i oczekiwaniom klientów.

źródło/autor: MagnifiCo