Przejdź do treści

Rośnij z meblami FLEXA

Tagi:

Rozpoczyna się kolejny rok szkolny – nasze dzieci rosną, ich potrzeby zmieniają się, a meble FLEXA razem z nimi! Teraz klienci FLEXA mogą nabyć wymarzone meble dla dziecka po niższych o 15% cenach. Rabat przysługuje na biurka, krzesła i lampki.

Wyposażenie dziecięcych pokoi FLEXA to system, który dopasowuje się do szybko zmieniających się potrzeb każdego dziecka. Drewniane łóżka i biurka, kolorowe krzesła, które można zmieniać i przebudowywać w dowolnym momencie, to doskonała oferta dla wymagających rodziców, jak i ich pociech.

Początek roku szkolnego to odpowiedni moment, aby pomyśleć nie tylko o niezbędnych przyborach szkolnych, ale także odpowiednio wyposażyć pokój dziecka. Różowe, niebieskie, białe, z piętrowym łóżkiem, zjeżdżalnią, designerskie krzesełka to tylko część z oferty jaką do swoich najmłodszych klientów kieruje FLEXA. Przy takich meblach każdy ma ochotę usiąść i zacząć odrabiać lekcje, a także spędzać wolny czas. Umeblowanie pokoju dziecka nigdy wcześniej nie było łatwiejsze.

FLEXA – największy wybór mebli dla dzieci: łóżek dla dzieci i młodzieży, biurek dla dzieci, szafek, komód, stolików i innych akcesoriów. Łóżka dla dzieci można dowolnie przebudowywać i zmieniać tak aby rosły wraz z dziećmi: z łóżek pojedynczych można budować łóżka piętrowe

i odwrotnie: łóżka piętrowe można rozłączyć i jako dwa oddzielne ustawić w osobnych pokojach. System FLEXA pozwala także wstawić biurko dla dziecka pod łóżko wysokie i tym samym stworzyć mu przyjazne miejsce do pracy.

źródło/autor: MagnifiCo