Lupa FUT.SL-71 firmy Engineer 10x z podświetleniem, fi 30mm

Podświetlana lupa ze skalą powiększająca każdy detal dziesięciokrotnie jest doskonałym narzędziem do pracy nawet w bardzo trudnych warunkach oświetleniowych. Każdy, kto potrzebuje sprawdzić precyzyjnie wymiary, jakość i dokładność wykonania oglądanego przedmiotu, będzie bardzo zadowolony z tego urządzenia.

Lupa jest doskonała do wszelkich prac wymagających skupienia wzroku i dobrego oświetlenia. Pozwala na dogodne prowadzenie obserwacji obiektów w powiększeniu bez względu na zewnętrzne warunki oświetleniowe. Można się o tym przekonać, dokonując zakupu w sklepie internetowym www.multisort.pl

Precyzja i dokładność to cechy szczególnie ważne w pracy jubilera, konserwatora dzieł sztuki czy elektronika. Filatelista i numizmatyk oceniają stan monet i znaczków w różnych warunkach. Ile razy nie dostrzegli drobnych skaz z powodu kiepskiego oświetlenia? Teraz lupa z zamontowanym światłem rozwiązuje tego typu niedogodności.

Dla mechaników samochodowych, pracujących w trudnych warunkach oświetleniowych, to urządzenie będzie pomocne podczas kłopotliwych napraw licznych usterek. Majsterkowicz, posiadający zestaw narzędzi z dużą ilością małych śrubek, śrubeczek, nakrętek, podkładek bez trudu znajdzie tę, której szuka, używając tej lupy.

Obudowa układu optycznego posiada uchwyt z wyłącznikiem. Uchwyt ten mieści baterie zasilające żarówkę. Wbudowana skala, którą można demontować, pozwala na kontrolę wymiarów obiektu. Zestaw zawiera komplet baterii zasilających. Produkt przeznaczony jest dla osób zarówno praworęcznych jak i leworęcznych.

Lupa 10x z podświetleniem jest do nabycia w sklepie internetowym Multisort. Wystarczy tylko odwiedzić stronę www.multisort.pl – /kod towaru MAG-R12/.

Charakterystyka:

  • Powiększenie: 10x
  • Średnica soczewki: 30 mm
  • Skala: 20 x 20 mm
  • Minimalna działka skali: 1 mm
  • Zasilanie: 3V (2 baterie R14)
  • Długość: 179 mm
  • Zestaw zawiera komplet baterii zasilających.

źródło/autor: Engineer