Przejdź do treści

Weekend z Plast Team. Targi Moje Dziecko, 28-29 sierpnia

Już 28 i 29 sierpnia na warszawskim Torwarze odbędą się Targi Moje Dziecko, które zapewnią moc atrakcji zarówno rodzicom, jak i dzieciom. Jest to doskonała okazja na zapoznanie się z nowościami marki Plast Team, które zostały wyprodukowane na licencji LEGO.

Marka Plast Team znana jest rodzicom wszystkich maluchów. Szeroka gama produktów pozwala znaleźć w ofercie dokładnie to, czego potrzebujemy dla naszego malca. Uwielbiane przez mamy i tatusiów akcesoria to doskonała propozycja dla wszystkich tych, którzy uwielbiają nowoczesne rozwiązania.

Pojemniki na zabawki, plastikowe półki i koszyki marki Plast Team to niezawodny sposób na utrzymanie porządku w pokoju dziecka. Nowoczesne wzory i zachęcające kolory zachwycą każdego malca i sprawią, że sprzątanie zabawek przerodzi się w niezapomnianą przygodę w świecie baśni! Specjalnie zaprojektowane kubeczki, talerzyki i łyżeczki, a także pojemniki na drugie śniadanie to doskonała zachęta dla małych niejadków. Spraw, by Twoje dziecko z uśmiechem siadało do stołu – uruchom wyobraźnię z Plast Team… Zaczaruj świat małego poszukiwacza przygód!

Ale to jeszcze nie koniec… teraz w ofercie znalazły się produkty, którym nie oprzesz się ani Ty, ani Twoje Dziecko. Zapraszamy do odwiedzenia stoiska Plast Team już w najbliższy weekend!