Volkswagen Scirocco od Platnosci.pl powędruje do Warszawy

Volkswagen Scirocco to główna nagroda w urodzinowym konkursie Platnosci.pl. Mógł go otrzymać każdy, kto w wyznaczonym czasie dokonał transakcji poprzez Platnosci.pl w sklepie lub serwisie internetowym Partnera konkursu oraz wymyślił hasło promujące zakupy z wykorzystaniem serwisu. Transakcję należało zgłosić za pośrednictwem strony www.internetoweplatnosci.pl. Wyłoniony właśnie zwycięzca – autor najlepszego hasła reklamowego – otrzyma w nagrodę samochód.

– Po pięciu tygodniach konkursowych zmagań wybraliśmy najlepsze hasło promujące zakupy z wykorzystaniem Platnosci.pl – mówi Maciej Szmigiel, manager Platnosci.pl – W piątek, 3 września, podczas uroczystego wręczenia nagrody w salonie Volkswagena Auto Premium w Poznaniu, poznamy nazwisko osoby, która otrzyma Volkswagena Scirocco. W spotkaniu udział wezmą przedstawiciele sklepu Helion, w którym dokonano zwycięskiej transakcji – dodaje Maciej Szmigiel.

System Platnosci.pl, którego operatorem jest PayU S.A. należące do Grupy Allegro, jest liderem na rynku dostawców płatności elektronicznych. Swoje usługi kieruje do wszystkich podmiotów e-commerce działających w Polsce. Platnosci.pl od 18 maja świętują pięć lat obecności na polskim rynku. W pierwszej odsłonie obchodów firma zaprezentowała nowy layout i logotyp, uruchomiła 5 nowych kanałów płatniczych z prowizją 0% i promocję dającą klientom 50% zysku z SMS Premium. Rozstrzygnięty właśnie konkurs to ukłon w stronę wszystkich osób, które dokonują płatności w sklepach i serwisach internetowych za pośrednictwem systemu Platności.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu