Southern Comfort – smak Nowego Orleanu w nowej odsłonie

Znany i lubiany likier Southern Comfort, popularnie nazywany SoCo, od ostatniego tygodnia sierpnia 2010 r. zmienia szatę graficzną butelki. Zmianom poddano kształt opakowania, jak również wygląd nakrętki i etykiety. Mają one odzwierciedlać ducha kosmopolitycznego, tętniącego życiem Nowego Orleanu. Nowoczesna szata graficzna jest również połączeniem tradycji z nowoczesnością, mariażem różnych kultur, stylów życia, kuchni i muzyki.

Southern Comfort narodził się w Nowym Orleanie (USA), gdzie ludzie są gościnni, przyjacielscy i rozrywkowi. Ojcem tego produktu jest Martin Wilkes Heron, irlandzki barman, który, poszukując alternatywy dla ostrej whiskey, stworzył wyjątkowo atrakcyjną kompozycję alkoholi dla swoich klientów. To niepowtarzalne zestawienie przypraw i egzotycznych owoców i alkoholu.

Idealnie łączy się z niemal każdym sokiem i napojem, przez co jest jednym z najbardziej cenionych składników drinków na świecie.

Ze względu na zawartość cukru, Southern Comfort klasyfikowane jest jako likier. Jednak Southern Comfort to znacznie więcej! To kategoria sama w sobie.

źródło/autor: Liberty Group