Forum TRANS z nowym moderatorem

Funkcjonuje przy giełdzie TRANS i każdego dnia zapewnia jej użytkownikom potężny ładunek informacji: o utrudnieniach na drogach, stawkach na rynku, przepisach transportowych czy wreszcie firmach działających w branży – tych sprawdzonych i wypłacalnych oraz tych, na które należy uważać. Mowa o forum transportowym TRANS. Od lipca w sprawach związanych z przepisami transportowymi i spedycyjnymi forumowiczom pomaga nowy moderator Andrzej Sikorski z firmy ABC Sikorski.

Forum transportowe działające przy giełdzie TRANS to miejsce, na którym użytkownicy giełdy wymieniają się swoimi opiniami i doświadczeniami, poszukują informacji o branży i komentują poziom podejmowanej między sobą współpracy. Obok zakładek „Opinie o kontrahentach”, w której forumowicze polecają lub odradzają współpracę z działającymi na rynku przedsiębiorcami oraz „Dyskusje ogólne” znajduje się sekcja dot. Przepisów transportowych, w których użytkownicy mogą otrzymać porady związane z Konwencją CMR, Prawem Przewozowym czy ubezpieczeniami. Od lipca na pytania forumowiczów odpowiada Andrzej Sikorski.

Nowy moderator – Andrzej Sikorski specjalizuje się w sprawach dotyczących umowy spedycji i umowy przewozu oraz ubezpieczeń. Doświadczenie zawodowe zdobywał pracując w Zarządzie Portu Gdynia, C. Hartwig Warszawa, a także dla międzynarodowych korporacji Lep International i Geologistics Corp. Od 1996 roku jest aktywnym wykładowcą na szkoleniach dotyczących handlu zagranicznego i spedycji międzynarodowej. Od 2002 roku prowadzi własną firmę szkoleniową.

Andrzej Sikorski jest także autorem wielu publikacji na łamach „Polskiej Gazety Transportowej” i czasopisma „Materiały niebezpieczne”.