Cooler Master Choiix Comforter. Dwustronna podkładka pod notebooka

Dzięki spopularyzowaniu notebooków dostęp do mobilnej rozrywki stał się znacznie prostszy, a praca łatwiejsza. Jednak wraz ze wzrostem wydajności i mocy urządzeń zmniejsza się wygoda użytkowania przenośnych komputerów. Dlaczego? Mimo całego zaawansowania technologicznego notebooków, odprowadzanie ciepła z urządzenia jest wciąż prawdziwą piętą Achillesową branży. Wysoka temperatura pracy komputera nie tylko uprzykrza korzystanie z urządzenia, ale także znacznie zmniejsza żywotność notebooka.

Dzięki ergonomicznemu projektowi, podkładka pod notebooka Cooler Master Choiix Comforter może znaleźć zastosowanie przy dowolnie przyjmowanej pozycji pracy. Niezależnie od tego czy wygodnie siedzisz na swojej sofie, czy leżysz w łóżku, podkładka Comforter pozwoli Ci w dalszym ciągu w wygodny sposób korzystać z notebooka. Specjalnie zaprojektowane wyżłobienie pozwala dodatkowo na wygodne umieszczenie niezbędnych w danej chwili przyborów. Elegancki, zaprojektowany w kształcie łuku kształt efektywnie wspomaga przepływ powietrza dla skutecznego chłodzenia komputera oraz pozwala na różnorodne zastosowania, w zależności od pozycji użytkownika.

Na powierzchni podkładki umieszczono cztery anty poślizgowe wypustki, dzięki którym komputer zawsze pozostanie we wskazanym miejscu. Comforter został przystosowany do pracy z notebookami o przekątnych ekranu od 9” do 17”.

źródło/autor: Choiix