Kulisy pięknej historii od RESERVED

Paryż, francuski klimat. Kawa, bagietka i przestrzeń modnego miasta. Tu jak nigdzie indziej na świecie czuje się styl na każdym kroku. Miejsce inspiracji dla RESERVED, cudowna architektura i niepowtarzalna atmosfera by słuchać o pięknych historiach…

Najnowsza kampania RESERVED na nadchodzący jesienno-zimowy sezon opowiada historię trzech młodych, spontanicznych ludzi, którym udało się zrobić międzynarodową karierę w świecie mody. Kiedyś zwyczajni, dzisiaj niezwykli choć na co dzień naturalni.

W sesji zdjęciowej RESERVED BEAUTIFUL STORY w ujęciach Mateusza Stankiewicza znaleźli się: Ania Jagodzińska-polska top modelka, robiąca międzynarodową karierę, szósta w rankingu Top Models 2010. Tobias Sorensen- duński top model oraz Karmen Peadru-top modelka, pochodząca z Estonii.

Wszystkie te niezwykłe osobowości łączy wspaniały świat mody, odniesione sukcesy są uwieńczeniem pasji i wytrwałości. W tej obsadzie RESERVED przedstawia autentyczne i niezwykłe BEAUTIFUL STORY.

Opowiadamy piękne historie o niezwykłych ludziach. Bohaterowie naszej kampanii nie tylko są piękni, mają też w sobie dużą determinację i odwagę do pokonywania własnych słabości i konsekwentnego realizowania swoich marzeń – mówi Monika Kapłan Dyrektor Marketingu LPP S.A.

„Z Anią łączy nas wieloletnia “znajomość”, imponuje nam jej kariera. Zaczęła w Sierpcu, a dzisiaj jest w Nowym Jorku! Karmen ma ujmującą osobowość, jest nad wyraz nieśmiała i bardzo skromna. Jako nastolatka z estońskiego boiska szkolnego trafiła wprost na wybiegi fashion weeku. Jest nadal osobą pełną dystansu do siebie i do swojej urody.

Tobias jako 20-latek podczas pracy w butiku z jeansami otrzymał pierwszą propozycję wzięcia udziału w castingu. Obecnie po 5-letnim stażu na wybiegu rozwija swoje aktorskie umiejętności w Nowym Jorku – dodaje.

Konwencja sesji zdjęciowej BEAUTIFUL STORY to kadry odsłon codziennego życia tych, którzy na co dzień błyszczą w blasku fleszy i obiektywów, dominują w najlepszych pokazach mody i kampaniach reklamowych zachowując przy tym dystans do siebie i swoich sukcesów.

Sesję stylizował Andrzej Sobolewski. O fryzury dbał Łukasz Pycior, makijaż wykonała Gonia Wielocha.