Nowa strona sklepu e-zegarek.pl

Sklep internetowy e-zegarek.pl istnieje na polskim rynku od 2005 roku. Przez 5 lat zdobył grono wiernych Klientów i wypracował sobie silną pozycję pośród konkurencji. Jego twórcy postanowili odświeżyć stronę www i wprowadzić funkcjonalności ułatwiające poszukiwanie odwiedzającym odpowiednich produktów.

Założeniem towarzyszącym tworzeniu nowej strony e-zegarek.pl było ułatwienie zakupów Klientom. To dla ich wygody zostały dodane nowe funkcjonalności m.in.: system lojalnościowy dzięki któremu stali Klienci mogą kupować towary w korzystniejszych cenach, automatyczna symulacja rat obliczająca wysokość kwoty przy zakupie ratalnym, czy nowa, dokładniejsza wyszukiwarka do której dodano nowe parametry takie jak: typ, rodzaj zegarka, rodzaj paska czy koperty.

„Chcemy, aby poruszanie się po naszym sklepie było przede wszystkim intuicyjne. – mówi Anna Wójcik-Janicka, założycielka sklepu – Mamy już duże grono Klientów, którzy do nas wracają, ale cały czas zapraszamy do siebie nowe osoby. Zależy nam na tym, żeby zakupy w e-zegarek.pl były nie tylko korzystne cenowo, ale tez po prostu przyjemne.”

Na stronie pojawiły się też nowe działy takie jak „Od ręki”, w którym prezentowane są produkty znajdujące się w magazynie sklepu, na które kupujący nie muszą czekać – mogą po prostu przyjść i odebrać zegarek w siedzibie sklepu. W przypadku innych towarów, przy każdym z nich, dodano w opisie pozycję „dostępność”, by Klient od razu wiedział, jak szybko może otrzymać zakupiony towar.

Nowa strona daje też możliwość zakupu zegarka bez logowania się, z pozycji „gościa”. Opisy produktów zostały wzbogacone o bardziej przejrzyste opisy i lepsze zdjęcia, które pozwolą dokładniej zanalizować planowany zakup.

źródło/autor: e-zegarek.pl