Nowa atrakcyjna oferta lokat z kapitalizacją dzienną w Alior Banku

Alior Bank podwyższył oprocentowanie lokat z kapitalizacją dzienną. Oferta dotyczy lokat dwuletniej oraz 180-dniowej i obowiązuje od 16 sierpnia do 12 września 2010. Minimalna kwota wymagana do otwarcia lokat wynosi 1000 zł.

Nowe oprocentowanie lokaty dwuletniej wynosi 5,8% w skali roku. W przypadku ulokowania kwoty, od której nie jest pobierany podatek od zysków kapitałowych (tzw. podatek Belki), oprocentowanie odpowiada stawce 7,59% na lokacie tradycyjnej. Lokata 180-dniowa jest natomiast oprocentowana na poziomie 5%, co – przy analogicznym założeniu – odpowiada 6,25% na lokacie standardowej.

Dzięki kapitalizacji dziennej oszczędności zdeponowane na lokacie dwuletniej do kwoty 13 980 zł oraz na lokacie 180-dniowej do kwoty 17 770 zł są zwolnione z podatku Belki.Osoby, które zdecydują się na założenie lokaty, mają zagwarantowane stałe oprocentowanie przez cały okres trwania lokaty. Ponadto, w razie zamknięcia lokaty przed terminem, Klienci otrzymują połowę zgromadzonych odsetek.

Osoby korzystające już z usług Alior Banku, mogą otworzyć lokatę za pośrednictwem bankowości internetowej, telefonicznej, w dowolnym oddziale lub placówce partnerskiej Alior Banku.

Osoby niebędące jeszcze Klientami Alior Banku, zapraszamy do dowolnego oddziału, placówki partnerskiej lub na stronę internetową, na której mogą złożyć wniosek o iLokatę 180-dniową bez wychodzenia z domu.

Więcej informacji o ofercie lokat z kapitalizacją dzienną:

http://www.lokata.aliorbank.pl