Microsoft i Plantronics partnerami back-to-back

Firma Plantronics znalazła się drugi rok z rzędu w finale plebiscytu dla producentów urządzeń IT zdobywając nominację do tytułu Partnera Roku 2010 w kategorii rozwiązań OEM Hardware. W ubiegłym roku Plantronics wygrał w tej kategorii. W tym ponownie zyskał uznanie za dostarczanie klientom produktów najwyższej jakości, dzięki projektowaniu i tworzeniu rozwiązań, sprzętu i urządzeń peryferyjnych z wykorzystaniem technologii firmy Microsoft.

Plantronics, którego przedstawicielem w Polsce jest Kontel-Telecom, oferuje uznane rozwiązania do Unified Communications, które dostarczają czystego i niezawodnego dźwięku osobom pracującym w różnych środowiskach, od biur korporacyjnych, po tętniące życiem lotniska. Portfolio produktów Plantronics przeznaczonych do Unified Communications jest zoptymalizowane do Microsoft® Office Communicator 2007 i oferuje szereg rozwiązań audio specjalnie zaprojektowanych i dostosowanych do różnego stylu pracy i osobistych preferencji użytkowników.

– Już drugi rok z rzędu firma Microsoft zaszczyciła nas w plebiscycie Partner Award uznaniem dla naszych urządzeń zoptymalizowanych do Microsoft® Office Communicator – powiedział Amy Huson, dyrektor Unified Communications w Plantronics. – Współpracujemy ściśle z Microsoft, aby móc zwiększyć komfort korzystania z urządzeń dostarczanych naszym wspólnym klientom, poprzez zaoferowanie bogatego dźwięku i prostej instalacji plug-and-play.

Wyróżnienia The Microsoft Partner Awards przyznawane są w dowód uznania partnerom firmy Microsoft, którzy opracowali i wprowadzili w ciągu ostatniego roku wyjątkowe rozwiązania oparte na technologiach Microsoft. Nagrody przyznawane są w 67 kategoriach. Laureaci i finaliści wybierani są z grona ponad 3000 uczestników z całego świata. W programie zostają wyróżnieni partnerzy Microsoft, przedsiębiorstwa, które wykazują duży wpływ na klientów, innowacyjność oraz zoptymalizowanie rozwiązań z technologiami Microsoft.

– Gratulujemy tegorocznym finalistom Partner Awards dostarczenia tak kreatywnych i najwyższej jakości rozwiązań i usług dla Microsoft – powiedział Allison Watson, wiceprezes Worldwide Partner Group, Microsoft Corp. – Widzimy niewiarygodny poziom wiedzy, jaki stale prezentują nasi partnerzy w tworzeniu innowacyjnych rozwiązań i usług, które służą rozwojowi ich działalności oraz zaspokajaniu potrzeb klientów i obniżaniu kosztów użytkowania.

Plantronics – Voice of Unified Communications ™

Plantronics oferuje najbardziej kompleksowy pakiet przewodowych i bezprzewodowych końcowych urządzeń audio do Unified Communications. Powszechnie uznane za wysoką jakość dźwięku, niezawodność i prostotę, rozwiązania audio Plantronics służą wszystkim firmom z amerykańskiej listy Fortune 100 w zwiększaniu korzyści płynących z komunikacji IP, polepszeniu komunikacji biznesowej w przedsiębiorstwie i zwiększeniu efektywności pracy, niezależnie od miejsca, gdzie pracują profesjonaliści.

www.plantronics.net.pl