Bezpieczeństwo przede wszystkim

Czasem nawet najlepszy kierowca może wpaść w tarapaty. Raz mniej, raz bardziej poważne. Z „Samochodowym Narzędziem S.O.S.” wszystkie problemy są do rozwiązania. Może prócz zredukowania liczby punktów karnych…

Co jest najważniejsze w samochodzie? Mocny silnik, dobre prowadzenie, komfortowe i przestronne wnętrze i niskie spalanie. Ale jest coś jeszcze – to bezpieczeństwo. Podróżując autem nigdy nie wiadomo, co się może wydarzyć. Czasem może być to po prostu złapanie „kapcia”. Innym razem drobna awaria, a w najgorszym przypadku – kolizja drogowa. W tych wszystkich sytuacjach z pomocą przyjdzie „Samochodowe narzędzie S.O.S.”

Dostępne w sklepie www.multisort.pl urządzenie to tak naprawdę niezbędnik dla każdego kierowcy. Może być zwykłą latarką, dzięki której z łatwością sprawdzicie w ciemnościach, co się dzieje pod maską, albo znajdziecie upuszczone kluczyki. Dzięki dwunastu świecącym na czerwono diodom LED (włączającym się automatycznie po wyjęciu urządzenia z holdera) i mocnym magnesom, doskonale przylegającym do metalowych powierzchni, „Samochodowe narzędzie S.O.S.” zaalarmuje innych uczestników ruchu, kiedy w aucie padnie akumulator i staniecie w środku nocy na nieoświetlonej drodze. Natomiast w niebezpiecznych sytuacjach, gdy trzeba szybko opuścić wnętrze pojazdu, dwa niezwykle twarde, metalowe szpikulce do rozbijania szyb i dwa ostrza do przecinania pasów bezpieczeństwa mogą uratować życie. Kompaktowe rozmiary pozwolą na bezproblemowy montaż narzędzia w każdym typie samochodu, a poliwęglanowa, wodoodporna obudowa zniesie trudne warunki, jakie często panują we wnętrzach pojazdów.

Dla własnego komfortu psychicznego, każdy kierowca powinien nabyć „Samochodowe narzędzie S.O.S.” z latarką 12LED. Urządzenie jest dostępne w sklepie internetowym www.miltisort.pl – /kod towaru CAR-AC33/.

Charakterystyka:

  • Kompaktowe rozmiary
  • Dwa metalowe bolce do rozbijania szyb
  • Dwa noże do przecinania pasów bezpieczeństwa
  • Dwanaście czerwonych diod LED, uruchamiających się automatycznie po wyjęciu urządzenia z holdera
  • Latarka
  • Holder do montażu wewnątrz auta
  • Magnesy umożliwiające przymocowanie do metalowych powierzchni
  • Zasilanie: 2 x bateria AA

źródło/autor: multisort.pl