Przejdź do treści

Wysoki komfort i atrakcyjna cena – Wireless Mobile Mouse 1000

Miniaturowy nadajnik, symetryczna obudowa i wygoda użytkowania – tego oczekują od swoich akcesoriów osoby korzystające z laptopów. Nowe dzieło firmy Microsoft, Wireless Mobile Mouse 1000, spełnia wszystkie te warunki.

Dobre myszki przeznaczone do komputerów przenośnych charakteryzują się wytrzymałą konstrukcją, kompaktowymi rozmiarami, dobrym zasięgiem oraz nano odbiornikiem. Taka właśnie nowa myszka firmy Microsoft. Wireless Mobile Mouse 1000 jest na tyle mała, że z pewnością zmieści się do każdej torby, w której przenoszony jest laptop. Dzięki ergonomicznej obudowie jest przystosowana do osób prawo- i leworęcznych. WMM1000 to doskonała alternatywa dla touch padów, będących udręką dla osób pracujących na arkuszach kalkulacyjnych czy przeglądających strony internetowe.

„Wireless Mobile Mouse 1000 jest naszym najważniejszym produktem w akcesoriach dla komputerów” – powiedział Marcin Gutkiewicz, Platform Business Manager w polskim oddziale Microsoft. „Jestem przekonany, że myszka spełni oczekiwania użytkowników i będzie cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród kupujących. Spełnia ona wszystkie najważniejsze wymogi użytkownika notebooka – rozmiar, mobilność, długa praca na baterii  oraz nano odbiornik USB”

Bezprzewodowa Wireless Mobile Mouse 1000 działa w technologii optycznej (rozdzielczość 1000 dpi) i łączy się z komputerem dzięki nanoodbiornikowi pracującemu na częstotliwości 2,4 GHz. Symetryczna budowa sprawia, że myszka jest idealna zarówno dla osób prawo- i leworęcznych. Nadajnik, dzięki swoim niewielkim rozmiarom, może na stałe być umieszczony w porcie USB, bez ryzyka wyłamania go. Jedna bateria wystarcza na 10 miesięcy pracy! Wireless Mobile Mouse 1000 współpracuje z systemami operacyjnymi Microsoft Windows 7®, Windows Vista®, Windows XP® oraz Mac OS X v.10.4–10.6.

Wireless Mobile Mouse 1000 jest dostępna w Polsce od sierpnia i objęta jest 2-letnią gwarancją. Szacunkowa cena detaliczna to 59 zł. Więcej informacji o produktach działu Microsoft Hardware znaleźć można na stronie internetowej pod adresem www.microsoft.com/hardware.