Fortress Gifts dla promocji sprzedaży Lubella ActiVita

W ramach kampanii towarzyszącej promocji nowego produktu płatków z pełnego ziarna z owocami, marki Lubella ActiVita, producent Grupa Maspex Wadowice przygotowała akcję promocyjną dla Klientów. Gadżet zrealizował Fortress, specjalizujący się w promocjach gadżetowych dla firm (Fortress Gifts). Działaniami promocyjnymi objęto punkty sprzedaży na ternie całego kraju. Akcja potrwa do końca sierpnia.

Płatki Lubella ActiVita to nowość w ofercie Grupy Maspex. Marka Lubella, należąca do firmy, podkreśla wyjątkowe połączenie pełnoziarnistych płatków pszennych ze smakowitymi kawałkami owoców oraz nutą czekolady. Płatki są delikatnie muśnięte sokiem, dzięki czemu posiadają owocowy smak. W połączeniu z mlekiem lub z jogurtem, nowe płatki Lubelli stanowią smaczne i pożywne śniadanie, zaś dzięki mniejszym, wygodnym saszetkom sprawdzą się również idealnie jako pyszna przekąska w biurze, czy w podróży.

Marka skutecznie zachęca Klientów do zakupu nowego produktu. Oprócz kampanii reklamowej w mediach, działania promocyjnymi objęto punkty sprzedaży. Do zakupu 2 opakowań płatków Lubella ActiVita dołączono modne okulary przeciwsłoneczne, w dwóch wzorach do wyboru. Za realizację gadżetu odpowiadał Fortress Gifts, wspierający masowe akcje promocyjne.

źródło/autor: Fortress Gifts