DISKUS Polska wkracza na rynek z nowymi witrynami

DISKUS Polska Sp. z o.o. dystrybutor produktów IT, świadczący usługi demagnetyzacji nośników danych oraz optymalizacji, uruchomił nowe serwisy internetowe, dostępne pod adresami www.diskus.pl, www.degauss.pl i www.optimizeit.pl.

Odświeżona szata graficzna witryn jest częścią nowej identyfikacji wizualnej marek Diskus, Degauss i Optimizeit. Każda z nich posiada własne logo i kolorystykę, stanowiące część spójnej komunikacji wizualnej DISKUS Polska.

Strona Diskus.pl jest witryną firmową. Prezentuje przedsiębiorstwo oraz przedstawia pełen zakres produktów i usług oferowanych przez DISKUS Polska.

Serwis Degauss.pl proponuje demagnezytery, niszczarki nośników danych i dokumentów oraz oprogramowanie do kasowania danych z nośników. W prezentowanych usługach firmy DISKUS Polska znajdziemy usuwanie informacji z nośników danych oraz utylizację nośników. Tym, którzy w wyniku awarii stracili dane na swoich nośnikach, polecamy usługę odzyskiwania danych.

Witryna Optimizeit.pl prezentuje produkty i usługi ułatwiające optymalizację wykorzystania energii.

Powyższe serwisy oferują użytkownikom możliwość korzystania z wyszukiwarek oraz katalogów produktów i usług, zawierających szczegółowe opisy i galerię zdjęć. Każda strona katalogu połączona jest z formularzem, który umożliwia przesłanie zapytania lub zamówienia, co ułatwia bardziej świadome dokonanie wyboru.

Diskus.pl, Degauss.pl i Optimizeit.pl są administrowane z platformy jednego systemu zarządzania treścią firmy NETFACE, co znacznie ułatwia kontrolę nad treściami, zamieszczanymi na wszystkich witrynach. W najbliższym czasie DISKUS Polska planuje także wprowadzenie równorzędnych wersji językowych nowych serwisów internetowych.

źródło/autor: NETFACE