CITI Mobile zmobilizowało już 10 000 klientów

Trzy miesiące od uruchomienia mobilnej wersji Citibank Online przez CITI Handlowy z innowacyjnego rozwiązania skorzystało już 10 000 klientów. To dopiero pierwszy etap na drodze do stworzenia platformy mobilnej bankowości Citi Handlowy. Zgodnie z zapowiedzią Banku, który w ramach nowej strategii stawia m.in. na innowacyjność, jeszcze w tym roku poznamy kolejne mobilne produkty zaprojektowane z wykorzystaniem koncepcji użytkowników serwisu www.MojaMobilnaBankowosc.pl.

„Tworząc nasz portal MojaMobilnaBankowość.pl chcieliśmy wykreować nie tylko źródło informacji na temat mobilnej bankowości, ale także miejsce spotkań fanów innowacyjnych rozwiązań. Szukaliśmy rozwiązania, które zaangażuje klientów w proces kreacji przełomowych rozwiązań – mówi Adam Grabarczyk, Dyrektor Zarządzający Biura Rozwoju Bankowości Mobilnej. Patrząc na rosnącą z dnia na dzień liczbę odwiedzających naszą stronę, mam wrażenie, że udało nam się to osiągnąć. ”

6 maja 2010 roku Citi Handlowy przedstawił serwis Citi Mobile. Tym samym, bank dostosował swój internetowy system transakcyjny do przeglądarek telefonów komórkowych. Przejrzystość informacji i intuicyjny dostęp do kluczowych funkcjonalności wyróżniać mają serwis Citi Mobile spośród dostępnych na rynku tego typu rozwiązań. Dzięki uruchomieniu Citi Mobile klienci Citi Handlowy mogą teraz zarządzać swoim kontem oraz Kartą Kredytową Citibank bez ograniczeń – o dowolnej porze i z każdego miejsca. Wystarczy tylko telefon komórkowy z przeglądarką internetową i dostępem do Internetu.

Citi Mobile dostępny jest dla wszystkich klientów bankowości internetowej Citi Handlowy. Dla wygody klientów, bank zachował dotychczasowe zasady logowania. Klient korzysta z tej samej nazwy użytkownika i hasła, które używa do systemu Citibank Online. Działania realizowane na Citi Mobile zabezpieczane są przez szyfrowane połączenia protokołem SSL.

Witrynę MojaMobilnaBankowosc.pl bank uruchomił 24 marca 2009 roku. To specjalny serwis dla ludzi pasjonujących się tematyka mobilnej bankowości. Na www.mojamobilnabankowosc.pl znaleźć można informacje dotyczące wykorzystywania telefonów komórkowych do realizowania przelewów, autoryzowania wydatków i inwestowania pieniędzy znajdujących się na rachunku w banku.

Szczegółowe informacje na temat Citi Mobile i historii projektu „Moja mobilna bankowość” znaleźć można na www.citimobile.pl.

źródło/autor: Citi Handlowy

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu