Berlin Big Star Stories w ujęciu Marcina Tyszki

Berlin stał się kolejnym etapem podróży Big Star po wyjątkowych miastach Europy. W stolicy Niemiec, która w ostatnich latach utożsamiana jest z symbolem nowego, bardzo nowoczesnego podejścia do mody, stylu i designu, rozegrała się akcja najnowszej kampanii marki. Na tle tętniącego artystycznym życiem miasta, Marcin Tyszka oddał niepowtarzalny, berliński charakter kolekcji Big Star. W sesji jesień-zima 2010/11 wzięli udział znani ze światowych wybiegów modele: Christina Gottshalk (Niemcy), Rhys Hobbins (Australia), oraz Johan Johanson (Szwecja).

Grupa młodych ludzi spotyka się w jednym z najbardziej znanych punktów miasta – przy Alexanderplatz. Wspólnie przemierzają ulice Berlina. Stali bywalcy miasta, młodzi –gniewni, świadomi swojej osobowości, zdeterminowani by osiągnąć zaplanowany cel, odsłaniają jesienno-zimowy look Big Star. W kolekcji dominuje stylistyka amerykańskiego vintage zaczerpnięta z plakatów i opakowań lat 50 tych, która pozostaje motywem wiodącym jesienno-zimowej kolekcji Big Star 2010. Linia trendy, to w tym sezonie zdecydowanie monochromatyczne modele inspirowane apokaliptycznym futuryzmem.

Produktem podstawowym, który nadaje kolekcjom Big Star wyjątkowego charakteru pozostają niezmiennie jeansy. W kolekcji występują w standardowej grubości tkaniny. Mają mało widoczne przetarcia oraz delikatne podniszczenia co sprawia, iż wyglądają w tym sezonie bardzo naturalnie. Dostępne w pełnej gamie kolorów (również odcień czerwony, zielony oraz szary) stanowią rzetelną bazę wielu stylizacji . Kolekcja zwraca uwagę różnorodnością fasonów od luźnych poprzez standardowe do nadal modnych i bardzo sexi ,rurek.

W nadchodzącym sezonie zarówno dla amatorów tendencji prosto ze światowych wybiegów jak i klientów doceniających sprawdzone klasyczne rozwiązania fascynująca przygoda z modą w najnowszej kolekcji Big Star. Pierwsze modele trafiły już do sklepów.

Poznaj siebie -odszukaj w kolekcji Big Star swoją stronę jeansu.

Bądź modny. Bądź sobą. Big Star. Your life. Your Jeans

www.bigstarjeans.com

źródło/autor: Big Star