Przejdź do treści

Komfort – Klima S.A. ma umowę na ok. 400 tys. zł

Komfort-Klima S.A. – notowana na NewConnect spółka wyspecjalizowana w świadczeniu usług instalacji klimatyzacyjnych, wentylacyjnych i sanitarnych – otrzymała zlecenie kompleksowego wykonania instalacji wentylacyjnej oraz klimatyzacyjnej w restauracji w województwie lubuskim. Łączna wartość zlecenia to ok. 400 tys. zł. Prace zostaną zakończone do końca br.

„Właśnie podpisaliśmy kolejną umowę na kompleksowe wykonawstwo systemu klimatyzacyjnego i wentylacyjnego, tym razem dla jednej z restauracji w woj. lubuskim. Z punktu widzenia operacyjnego w drugiej połowie roku sprzyjają nam warunki atmosferyczne. Tegoroczny lipiec był obok tego z 2006 roku najcieplejszy od 55 lat, sierpień także może być rekordowy. Natomiast pierwsza połowa br. to w znacznej mierze długa i ciężka zima, w wyniku której wielu przedsiębiorców odłożyło swoje inwestycje na później. Teraz obserwujemy wyraźne ożywienie, w związku z realizacją przełożonych prac. Liczymy, że taka sytuacja przełoży się pozytywnie na wynik finansowy już w trzecim kwartale br.” – mówi Robert Kopeć, Prezes Zarządu Komfort – Klima S.A.

Na początku lipca Komfort – Klima S.A. informowała o podpisaniu umowy na wykonanie instalacji klimatyzacyjnej dla galerii handlowej wraz z częścią mieszkaniową w Goleniowie. Jest to już trzecia realizacja Spółki w tym mieście.

W czerwcu Komfort- Klima zadebiutowała na rynku NewConnect. Debiut poprzedzony został prywatną emisją akcji, z której pozyskano milion złotych. Środki z emisji Spółka wydatkuje na rozwój sieci oddziałów, a także zakup nowoczesnych maszyn do czyszczenia kanałów wentylacyjnych.

źródło/autor: Public Image Advisors