Przejdź do treści

Wanny Excellent – odważne i romantyczne

Excellent SA – producent i dystrybutor elementów wyposażenia wnętrz – wprowadził do oferty nowe modele akrylowych wanien wolnostojących w wersjach modern i retro. Podkreślą one niezwykły klimat łazienek stylizowanych, a w obrębie nowoczesnych aranżacji będą stanowić oryginalny element wyróżniający wnętrze. 

Aktualnie panująca moda w wystroju wnętrz to tylko jeden z elementów, na który powinniśmy zwracać uwagę urządzając własną łazienkę. Równie istotne jest nadanie jej indywidualnego charakteru, dopasowanego do własnych preferencji i upodobań. Przebywanie w tak zaprojektowanym pomieszczeniu poprawi nasze samopoczucie, a kąpiel pozwoli zregenerować siły, znaleźć odprężenie i ukoić zmysły. Z myślą o wszystkich, którzy chcą nadać swojej łazience niezwykłą osobowość i indywidualny styl, Excellent wprowadził do oferty 4 modele akrylowych wanien wolnostojących, wyróżniających się oryginalnym wzornictwem. Wśród nich, znajdą coś dla siebie zarówno miłośnicy romantycznych kąpieli, jak i amatorzy bardziej wyrazistego, awangardowego stylu.

Prawdziwym rarytasem dla miłośników aranżacji w dawnym stylu i ponadczasowego piękna jest wanna STYLE. Została zaprojektowana w nawiązaniu do stylu wiktoriańskiego i wyposażona w dekoracyjne mosiężne nóżki przypominające lwie łapy. Zmysłowe linie wykończeń dodają jej elegancji, a wyprofilowane wnętrze oraz jednostronne podwyższenie umożliwiające oparcie na głowę, to gwarancja najwyższego komfortu luksusowej kąpieli. Z kolei model TREND, zainspirowany kształtem tradycyjnej balii, to esencja nowoczesnego stylu, przedkładającego prostą formę ponad wystawność i okazałość. Ta owalna wanna jest przeznaczona dla osób, które lubią zanurzyć się w wodzie po szyję i oddawać rozmyślaniom.

Przykładem modernistycznego designu jest także wanna COMFORT, posiadająca nieco bardziej miękką i lekką formę. Najbardziej wysublimowany kształt posiada natomiast wanna MODE, przypominająca dużą prostokątną misę, o poszerzonych, wywiniętych brzegach, które podkreślają jej nietuzinkowość. Oprócz oryginalnego i stylowego wzornictwa, ważną zaletą nowych wanien Excellent są ich właściwości technologiczne. Wykonane są z ciepłego i przyjemnego w dotyku litego akrylu – odpornego na zarysowania i odbarwienia. Materiał ten ma właściwości izolacyjne, pozwalające długo utrzymać stałą temperaturę wody. Dzięki właściwościom dźwiękochłonnym, nalewanie wody nie powoduje hałasu. Każdy z modeli wanien posiada w zestawie elementy montażowe – syfon oraz nóżki.

Nowe wanny Excellent przeznaczone są dla współczesnych łazienek z duszą. Takie wnętrza są nie tylko praktyczne i wygodne w użytkowaniu, ale posiadają także swoisty klimat i atmosferę, które pozwolą choć na chwilę zatrzymać czas, stanowiąc antidotum na stres i dynamiczne tempo codziennego życia.

  • Wanna STYLE, 1700×720 cm – 3999 zł brutto
  • Wanna TREND, 1740×790 cm – 3999 zł brutto
  • Wanna COMFORT, 1730×790 cm – 3999 zł brutto
  • Wanna MODE, 1700×780 cm – 3999 zł brutto

Nowe wanny wolnostojące dostępne są w krakowskim Salonie Wyposażenia Wnętrz Excellent przy ul. Zakopiańskiej 56 oraz w dobrych sklepach wyposażenia łazienek na terenie całego kraju.