Przejdź do treści

Urządzenia biurowe Konica Minolta z kolejnymi nagrodami

Cztery modele urządzeń wielofunkcyjnych bizhub C452, C552, C652 oraz C652DS Konica Minolta otrzymały prestiżową nagrodę BLI Pick od Buyers Laboratory (BLI). W ręce firmy trafiła również nagroda Pick w kategorii szybkości urządzeń oraz druga – w kategorii efektywności energetycznej dla urządzenia bizhub C452.

„Bardzo się cieszymy, że BLI doceniło nie jeden produkt, ale aż całą ich serię. Wszystkie nagrody dla systemów wielofunkcyjnych, potwierdzają, że jakość naszych maszyn jest na bardzo wysokim poziomie, dostosowanym do rynkowych potrzeb” – tak komentował przyznanie nagród Piotr Blachowski, kierownik ds. produktu w Konica Minolta Business Solutions Polska Sp. z o.o.

O zwycięstwie urządzeń Konica Minolta zdecydowała bardzo wysoka ocena kluczowych parametrów, takich jak jakość druku kolorowego, szybkość wydruku, kopiowania, a także kompleksowe zabezpieczenie danych połączone z bardzo łatwą obsługą urządzenia. Maszyny, obsługujące format A3, poddano testom wytrzymałości, które polegały wydruku 600 000 arkuszy papieru. Urządzenia przeszły test niemal bezbłędnie i nie wymagały serwisowania. Wybitną jakość osiągnęły zwłaszcza w druku zdjęć i grafiki biznesowej.

Nagroda w kategorii „wybitnych osiągów” w zakresie efektywności energetycznej ma natomiast dla firmy wyjątkowe znaczenie: „Nagroda przyznana przez BLI to dla nas zaszczyt i powód do dumy. Bizhub C452, który ją otrzymał zawdzięcza honory innowacyjnej funkcji umożliwiającej ustawienie energooszczędności urządzenia bez utraty wysokiej wydajności” – dodaje Piotr Blachowski.

Zarząd firmy zapewnił, że traktuje to wyróżnienie jako zachętę do dalszego ulepszania urządzeń pod względem parametrów ekologicznych. Wszystkie innowacje będą szły w parze z dbałością o zasady zrównoważonego rozwoju.