Przejdź do treści

Sweex MicroSD Card Reader USB Czytnik mniejszy od paznokcia

Tagi:

Nowy czytnik kart microSD podłączany do gniazda USB to najnowsza propozycja firmy Sweex. Urządzenie jest mniejsze od paznokcia, a mimo to może z powodzeniem obsłużyć karty pamięci o pojemnościach sięgających nawet 32 GB.

Czytnik kart microSD firmy Sweex microSD sprawdzi się doskonale w domu, w biurze oraz w podróży. Większość nowoczesnych telefonów komórkowych oraz smartfonów korzysta z kart mircoSD jako nośników danych, jednakże odczyt i zapis danych przy użyciu przewodów połączeniowych często wymaga specjalnych sterowników. Czytnik Sweex sprawi, że obsługa karty będzie nie tylko bezproblemowa (nie są potrzebne żadne sterowniki), ale także wydajna – urządzenie zapewni maksymalny transfer danych poprzez pełne wykorzystanie łącza USB (zależy tylko od parametrów karty pamięci).

MicroSD Card Reader jest tak mały, że praktycznie nie zajmuje miejsca – po włożeniu go do portu USB tylko nieco wystaje poza obudowę by łatwo można było go wyjąć. Dzięki niewielkim rozmiarom i solidnej konstrukcji można bez uszczerbku nosić czytnik w portfelu lub razem z kluczami.

Czytnik kart obsługuje karty microSD do pojemności 32 GB i jest kompatybilny z systemami operacyjnymi Windows® XP, Windows® Vista, Windows® 7 i MAC® OSX™.

Czytnik kart microSD Sweex (CR013) będzie dostępny w sprzedaży na początku sierpnia.

Produkt jest objęty dwuletnią gwarancją producenta, którą można przedłużyć na następne 10 lat po jego zarejestrowaniu. Więcej informacji zawarto na stronie: http://sweex.com/12yearwarranty

Cena czytnika Sweex MicroSD Card Reader to jedynie 19 zł.

Informacje o dostępności produktów Sweex znajdują się na stronie www.sweex.com

Więcej informacji o produkcie można znaleźć na stronie:

Sweex MicroSD Card Reader USB (CR013)

Dane techniczne czytnika Sweex MicroSD Card Reader USB:

  • Chipset: Realtek RTS5120
  • Interfejs: USB 2.0
  • Obsługiwane standardy: USB Storage Class specification rev. 1.0, Secure Digital v2.0 with SDHC
  • Karty obsługiane przez czytnik: MicroSD do 32 GB
  • Współpracuje z systemami: Microsoft® Windows® XP, Windows Vista®, Windows® 7
  • MAC® OSX™
  • Gwarancja: 24 miesiące + 120 dodatkowych miesięcy po rejestracji na stronie producenta

źródło/autor: Sweex