Sasha Strunin gwiazdą TV Superstars

Gra TV Superstars będzie jedną z najważniejszych jesiennych premier PlayStation, w których używać będzie można rewolucyjnego, wciąż oczekiwanego, kontrolera ruchu PlayStation Move. Uczestnicy będą mieli szansę poczuć się jak prawdziwe gwiazdy TV – w grze można wystąpić w pięciu różnych programach telewizyjnych, prezentując w nich swoje talenty i wykorzystywać rozmaite możliwości PlayStation Move.

Sasha Strunin jako Bella, będzie pełnić rolę gospodyni TV Superstars. Jej zadaniem jest zapoznanie graczy z interfejsem gry i wspieranie ich podczas zabawy. Zawsze miła i pomocna – będzie przewodniczką po świecie TV Superstars. Bella to klasyczna „urocza dziewczyna z sąsiedztwa” – niedawno przekroczyła dwudziestkę, ale dzięki wrodzonej charyzmie już czuje się doskonale przed kamerą. Równocześnie jest bardzo naturalna i pozytywnie nastawiona do otoczenia.

W wirtualnej rzeczywistości TV Superstars każdemu graczowi przyda się przewodnik, który będzie służył radą i poprowadzi go przez kolorowy świat gwiazd ekranu. Sasha idealnie pasuje do tej roli – ma wiele wdzięku, jest sympatyczna i pomimo tego, że jest wschodzącą gwiazdą polskiej sceny – nie onieśmiela, ale przyciąga swoją bezpośrednią osobowością oraz pozytywnym nastawieniem. – komentuje udział Sashy Strunin, Krzysztof Papliński, Product Manager w Sony Computer Entertainment Polska.

TV Superstars jest grą, w której uczestnicy konkurują w pięciu programach telewizyjnych, starając się osiągnąć statut gwiazdy TV. W każdym z programów kontroler PlayStation Move jest wykorzystywany w inny sposób – jego możliwości są niemal nieograniczone! TV Superstars posiada także opcję rejestracji głosu, fotografowania twarzy oraz naśladowania emocji uczestników. Wszystko po to by gracz poczuł się jak w prawdziwym telewizyjnym show!

Premiera TV Superstars będzie miała miejsce w październiku 2010.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu