Przejdź do treści

Ruszają interaktywne dyskusje on-line z blogerami

Dzisiaj wieczorem podczas dyskusji on-line wszyscy zainteresowani będą mieli okazję poznać blogerów Komórkomanii oraz podzielić się opiniami na temat najlepszych telefonów z systemem Android. To już kolejny raz, kiedy blog, wykorzystując technologię Google Wave, zaprasza użytkowników do interakcji i współtworzenia społeczności skupionej wokół serwisu.

Przewagą blogu nad tradycyjnym serwisem jest możliwość stałego i bezpośredniego kontaktu czytelnika z autorem artykułu. Autor nie jest anonimowy i nie ukrywa swoich opinii. Blomedia wykorzystuje tę cechę, organizując interaktywne dyskusje na linii blogerzy-czytelnicy z użyciem nowoczesnych narzędzi on-line. Najbliższa dyskusja rozpocznie się 18 sierpnia, w środę, o godz. 18. Zapowiedziany temat brzmi: „Który telefon z Androidem jest najlepszy?”

Pierwsza część spotkania będzie dotyczyła motywacji, jaką kierujemy się, wybierając telefon. Następnie blogerzy i czytelnicy zastanowią się, czy warto zainwestować w najtańsze komórki działające na systemie produkcji Google’a.

– Ostatnio odbyła się podobna dyskusja on-line, podczas której zachęcaliśmy użytkowników do wypowiedzi na temat współtworzenia reaktywowanego forum Komórkomanii. Poznaliśmy ich preferencje i oczekiwania wobec takiej platformy – powiedział Mateusz Żołyniak, redaktor prowadzący blogu Komórkomania. – W środę poruszymy tematykę niezwiązaną bezpośrednio z serwisem. Chcemy, aby takie spotkania stały się cykliczną formą wymiany opinii niezależnych konsumentów i ekspertów zajmujących się branżą na co dzień.

Obrana tematyka powinna dostarczyć sporo emocji. Darmowy system operacyjny opracowany przez Google’a przyjął się w Polsce znakomicie. Takie telefony, jak Samsung I9000, HTC Desire, Sony Ericsson Xperia X10 oraz tańsze – LG Swift i Samsung Galaxy, spotkały się ze znacznie większym uznaniem polskich użytkowników niż iPhone.

źródło/autor: Blomedia