Przejdź do treści

Prestiżowe spotkania dla kobiet z klasą

Pierwsze z cyklu ośmiu „Spotkań z Modą i Sztuką“ odbyło się 5 sierpnia 2010 roku we Wrocławiu, w prestiżowym, pięciogwiazdkowym hotelu Platinum Palace. Gościem wieczoru była aktorka Grażyna Wolszczak.

Pomysłodawczynią „Spotkań z Modą i Sztuką“ jest Agnieszka Handler, autorka cyklu Gal Mody i Sztuki, w ramach którego od czternastu lat dwukrotnie w ciągu roku odbywają się pokazy mody najbardziej ekskluzywnych marek i kolekcji, w których udział biorą zarówno najgorętsze nazwiska ze świata polskiej mody, jak też celebryci.

„Spotkania z Modą i Sztuką“ to kameralne spotkania dla kobiet biznesu – mówi Agnieszka Handler – Każda z nas, kobiet pracujących na wysokich stanowiskach, zabieganych i obarczonych ogromną odpowiedzialnością, jaka wiąże się z prowadzeniem biznesu, wkłada wiele wysiłku w godzenie swojej zawodowej roli z życiem osobistym. Chciałam, aby te spotkania – spotkania z ludźmi biznesu, sztuki, mody – były chwilą wytchnienia, wymiany doświadczeń na temat stylów, trendów, mody oraz inspiracją dla każdej z nas.

Podczas pierwszego ze spotkań Panie miały okazję obejrzeć prywatny pokaz jesiennej kolekcji Deni Cler – Milano, pokaz biżuterii Pandora z kolekcji Moments i Stories, torebek Wittchen oraz kolekcji okularów Alain Mikli z salonu optycznego Diuk. Nie obyło się także bez upominków dla uczestniczek spotkania. Firma Clarena, partner wydarzenia, przygotowała dla wszystkich pań prezenty w postaci zestawu sześciu ekskluzywnych kosmetyków m. in. kremu ze złotą witaminą C, kremu kawiorowego z perłą oraz kremu z pyłem diamentowym. Jedna z uczestniczek spotkania wylosowała wyjątkową nagrodę – całą serię kosmetyków Clareny z linii Anty Age de Lux z pyłem diamentowym. Wśród pań zostały rozlosowane wina ufundowane przez bank Citi Handlowy, wieszaczki na torebkę i organizery ufundowane przez firmę Kimska oraz biżuterię Pandora składającą się z branzoletki i charmsa. Każda z uczestniczek otrzymała także voucher na zakupy w firmie Luxarte.

Chciałam, aby gościem specjalnym pierwszego spotkania była aktorka Grażyna Woszczak, która dwa lata temu otrzymała podczas gali Mody i Sztuki statuetkę dla osobowości aktorskiej w modzie. Kobieta pełna wdzięku i klasy, która jest doskonałym wcieleniem spełnionej kobiety sukcesu. – opowiada Agnieszka Handler – Uczestniczki wieczoru z przyjemnością dyskutowały z Grażyną Wolszczak oraz paniami prezeskami i przedstawicielkami firm, które ufundowały nagrody. To pokazuje, że nasza formuła jest pomysłem, który doskonale się sprawdził.

Partnerem wykonawczym „Spotkania z Modą i Sztuką“ była agencja reklamowa Aviator, odpowiedzialna za realizację eventu. „W planach mamy kolejne edycje „Spotkań z Modą i Sztuką“ – zdradza Mirka Kaźmierowska, dyrektor zarządzająca agencji Aviator – Cykl będzie się składał z ośmiu spotkań dla pań z Wrocławia, Poznania, Warszawy, Gdańska oraz Krakowa. Chcemy także przygotować cykl specjalnych spotkań dla panów, bazujący na tym samym koncepcie. Jesteśmy w trakcie rozmów z partnerami, którzy są zainteresowani uczestniczeniem w tym wyjątkowym projekcie.“

„Spotkaniom z Modą i Sztuką“ patronuje stacja Chilli Zet oraz portal kulturaonline.pl

źródło/autor: aviator-ad