Przejdź do treści

Integracja FM Logistic po polsku

W czerwcu br. Zarząd FM Logistic Group zorganizował doroczne seminarium dla kadry zarządzającej , tym razem w Polsce, w Krakowie. Zgromadzeni przedstawiciele managmentu firmy poza udziałem w merytorycznej części spotkania mieli okazję poznać z bliska kulturę i naturę Polaków.

Zarząd FM Logistic Group od lat, rokrocznie organizuje seminarium integrujące kadrę zarządzającą ze wszystkich oddziałów spółki na świecie. W tym roku gospodarzami spotkania był polski oddział międzynarodowego operatora, a na miejsce seminarium wybrano wyjątkowe miasto, jakim jest Kraków.

Spotkanie trwające dwa dni zgromadziło tu blisko 160 osób z managmentu FM Logistic z calego świata.

Podczas prezentacji uczestnicy seminarium mogli zapoznać się z wynikami firmy, a także poznać plany i perspektywy rozwoju na najbliższe lata.

Organizatorzy tegorocznego spotkania – Zarząd polskiego oddziału FM Logistic – zadbali też w sposób szczególny o część integracyjną. Uroczysta kolacja w kopalni soli w Wieliczce okazała się hitem programu. Polska ekipa mocno zaakcentowała charakter miejsca, w którym odbyło się seminarium. Gospodarze przywitali zaproszonych gości chlebem i solą, ubrani w regionalne stroje krakowskie. Zaproszeni byli pod wielkim wrażeniem, nie tylko merytorycznego przygotowania eventu, ale również polskiej gościnności i kreatywności Polaków.

źródło/autor: FM Logistic