Przejdź do treści

Drogerie Natury z myślą o swoich użytkownikach

Agencja interaktywna energe21 podjęła się zmiany szaty graficznej serwisu drogerienatura.pl Zmiany, które nastąpiły na stronie były propozycją użytkowników portalu.

Serwis Drogerie Natura cały czas się rozwija i rośnie liczba korzystających z niego internautów, a co za tym idzie zwiększają się ich wymagania. Twórcy serwisu nieustannie starają się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom Klubowiczów, bo to właśnie oni są najważniejsi.

Szereg zmian wprowadzonych do serwisu uczynił go bardziej przyjaznym użytkownikowi. Odświeżona i unowocześniona szata graficzna poprawiła czytelność strony oraz szybsze dotarcie do informacji. Drogerie Natura wraz z użytkownikami stale dbają o to, aby strona pozostała atrakcyjna, nowoczesna i ciekawa.

Wraz z przebudową strony agencja interaktywna energe21 uruchomiła na stronie nowy moduł. Akademia Talentów to miejsce, gdzie internauci mogą pochwalić się swoimi specjalnymi zdolnościami. Wystarczy opisać, jak zrobić pyszną, romantyczną kolację, jak ułożyć włosy, gdy udajesz się na plażową imprezę, albo jak ozdobić paznokcie, kiedy idziesz do teatru.

Artykuł, który spotka się z zainteresowaniem zostanie opublikowany w Akademii Talentów. A internauta otrzyma drobny upominek.

W Akademii Talentów to internauci sami tworzą kontent.

Stronę można zobaczyć pod adresem www.drogerienatura.pl

Agencja interaktywna energe21 zajmuje się budową marek w Internecie.

Głównymi klientami energe21 są m.in.: Drogerie Natura, Ceramika Pilch, Ceramika Paradyż, Wittchen, Xella Polska, Reckitt Benckiser, Roche Polska, Egis Polska, Bayer Polska, Bristol-Myers Squibb Polska.

www.energe21.com

źródło/autor: energe21