Obsadzono stanowisko Kierownika Komunikacji Marketingowej w Sanitec KOŁO

Z początkiem sierpnia stanowisko Kierownika Komunikacji Marketingowej Sanitec KOŁO w regionie CEE objął Jacek Ciszewski. Oprócz dotychczasowych obowiązków związanych z zarządzaniem działaniami public relations i komunikacji wewnętrznej, będzie obecnie odpowiedzialny również za planowanie działań strategicznych w obszarze komunikacji internetowej.

Ciszewski jest związany z Sanitec KOŁO od sierpnia 2007 roku. Przez minione lata usprawniał procesy komunikacji wewnątrz i na zewnątrz firmy oraz rozwijał działania z obszaru społecznej odpowiedzialności biznesu i relacji z mediami.

„Od kilu już lat Sanitec KOŁO bardzo świadomie realizuje działania z zakresu komunikacji marketingowej. Z sukcesem docieramy z pozytywnym komunikatem zarówno do naszych klientów biznesowych, jak i do odbiorcy ostatecznego. Internet jest dla nas jednym z kluczowych narzędzi realizacji strategii komunikacyjnej – kanałem, który będziemy w najbliższym czasie znacząco rozwijać i wykorzystywać jeszcze szerzej w działaniach e-PR, CSR i poszczególnych akcjach marketingowych. Cieszę się, że będzie się to działo przy moim zaangażowaniu” – mówi Jacek Ciszewski.

Od 3 lat Ciszewski należy do kilkuosobowego zespołu komunikacyjnego funkcjonującego w ramach globalnej korporacji Sanitec. Z branżą PR związany od 10 lat; doświadczenie zawodowe zdobywał zarówno po stronie klienta (AMG net SA, Sony Ericsson), jak i agencji (BCA SA). Jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Public Relations. W latach 2004-2005 dziennikarz łódzkiego oddziału TVN24. Z wykształcenia filolog; pochodzi z Łodzi.

źródło/autor: Toolbox Creative Communications

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu