Lawendowe Ogrody – inwestycja w nieodkrytej części Wilanowa

Wilanów Zawady to dzielnica, która łączy w sobie urok podmiejskiego zacisza z bliskością edukacyjnej i rekreacyjnej infrastruktury. Parki, rezerwaty, lasy, a zarazem dobry dojazd do centrum Warszawy – na to wszystko mogą liczyć mieszkańcy, którzy kupią dom na osiedlu Lawendowe Ogrody, inwestycji realizowanej przez firmę AMB Group Polska.

Dom poza miastem zwykle oznacza konieczność rezygnacji z części wielkomiejskich udogodnień, takich jak szkoły, przedszkola, centra handlowe. W zamian mieszkańcy mogą cieszyć się ciszą i spokojem, otoczeniem terenów zielonych i bliskością przyrody. Nie trzeba jednak wcale kupować domu pod miastem, by móc korzystać z tych wszystkich atutów przedmieść. Warszawska dzielnica Wilanów Zawady doskonale łączy zalety metropolii ze spokojem właściwym dla terenów podmiejskich.

W tej oddalonej o ok. 15 km od ścisłego centrum części miasta przy ul. Bruzdowej 84 firma AMB Group Polska buduje nowoczesne i eleganckie osiedle 18 domów w zabudowie bliźniaczej, łączące w sobie walory apartamentu z wygodą domu i przestrzenią ogrodu. Lokalizacja osiedla Lawendowe Ogrody umożliwia jego mieszkańcom dogodny dojazd do centrum miasta. Dzięki bliskości dużych arterii komunikacyjnych dotarcie do Śródmieścia zajmuje ok. 20 minut.

Projektując Lawendowe Ogrody myśleliśmy w szczególności o klientach posiadających lub planujących założenie rodziny w niedalekiej przyszłości. Przyjazny charakter naszych domów, przestronność, duże ogrody, oraz spokój i bezpieczeństwo to cechy charakterystyczne naszej inwestycji. Ponadto znajdujące się w okolicy szkoły i przedszkola umożliwiają zapewnienie odpowiedniej opieki i edukacji dzieciom – mówi Michał Michałowski, prezes zarządu AMB Group Polska.

Wilanów Zawady znajduje się w bliskiej odległości od Lasu Kabackiego, Parku Wilanowskiego, Powsina i Konstancina-Jeziorny, co stwarza niepowtarzalne możliwości aktywnego spędzania wolnego czasu. Liczne parki, ścieżki rowerowe, stadnina koni, Golf Park Wilanów, Kahuna Sports & Wellness, Sinnet Tenis Club oraz inne ekskluzywne ośrodki rekreacyjne zachęcają do spacerów oraz uprawiania sportów zarówno po pracy, jak i w weekendy. Atrakcyjność okolicy podkreślają także pobliskie rezerwaty przyrody: Wyspy Zawadowskie i Morysin oraz rezerwat krajobrazowy Skarpa Ursynowska.

W ciągu najbliższych lat na terenie Wilanowa planowane są kolejne inwestycje, które sprawią, że mieszkańcy tej części miasta będą mogli korzystać z dodatkowych udogodnień. Jednym z projektów, który ma wystartować w najbliższym czasie będzie budowa galerii handlowej na terenie Miasteczka Wilanów.

W mieszczącej się niedaleko Miasteczka Wilanów dzielnicy Wilanów Zawady przeważa zabudowa willowa i kameralne osiedla. Powstające w Wilanowie Zawadach inwestycje mieszkaniowe adresowane są przede wszystkim do zamożnych i wymagających klientów.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu