Wczasy w latarni morskiej

Tagi:

Chorwacja, przepiękny kraj na południowym wschodzie Europy, nie tylko przez miłośników nazywany „perłą Adriatyku”, stał się w ostatnich latach jednym z ulubionych celów urlopowych Europejczyków. Także specjalista od domków letniskowych – Casamundo – zaobserwował znaczny wzrost liczby rezerwacji chorwackich obiektów, zwłaszcza tych położonych na Istrii.

Krajobraz tego fascynującego półwyspu zdominowany jest przez samotne zatoczki i plaże oraz winne wzgórza i lasy truflowe. Zapierające dech w piersiach wybrzeże Adriatyku i czarujące wyspy przyciągają każdego roku tłumy turystów.

Zupełnie wyjątkową formę wypoczynku oferuje Ploèica – mała wysepka przy wybrzeżu Dalmacji. Jedynym budynkiem na wyspie jest latarnia morska będąca jednocześnie obiektem wakacyjnym przygotowanym dla 14 osób. Obiekt numer 423563 to gwarancja niezapomnianego urlopu, raj dla wędkarzy i wielbicieli nurkowania.

Bliski kontakt z nienaruszoną naturą zapewnia wyspa Pasman. Dom Olive Tree (numer obiektu 137872) położony jest w gaju oliwnym, niecałe 30 m od wybrzeża. Słońce, spokój i cisza, którą zakłóca jedynie szum morskich fal, to idealne warunki dla tych, którzy chcieliby odpocząć od miejskiego zgiełku i codziennych problemów.

Godny polecenia jest także wiejski domek „Mendula” z fantastycznym widokiem na morze (numer obiektu 234483). Ten farmerski, kamienny dom został w pełni odnowiony, jednak zachował się jego oryginalny styl architektoniczny.

Te i inne obiekty można zarezerwować na stronie www.casamundo.pl lub telefonicznie pod bezpłatnym numerem: 800 801 105. Dział Obsługi Klienta jest do dyspozycji wczasowiczów od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 20. Portal został powołany do życia w 2003 r oku w Hamburgu, natomiast w roku 2009 działalność została rozszerzona także na rynek polski. Casamundo oferuje ponad 100 tysięcy apartamentów i domków letniskowych w 31 europejskich krajach.

Dalsze informacje na www.casamundo.pl.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu