Wirtualna wizyta w kamienicy Rynek 50

Griffin Real Estate – spółka działająca na rynku luksusowych nieruchomości mieszkaniowych – zaprasza na wirtualną wycieczkę po zmodernizowanej kamienicy Rynek 50 we Wrocławiu. Nowe rozwiązanie, dostępne na stronie http://www.griffin.domoklik.pl/wirtualna-wizyta/rynek-50, pozwala oglądać kamienicę od zewnątrz, jak i podziwiać jej ekskluzywne wnętrze.

Wirtualna wędrówka po inwestycji Rynek 50 jest dostępna dla każdego użytkownika internetu. Wystarczy odwiedzić stronę projektu, www.rynek50.pl, następnie wybrać zakładkę Strefa Klienta, w której to w menu podręcznym znajdziemy odnośnik do ”wędrówki”. Spośród jedenastu mieszkań w Rynku 50, na szczególną uwagę zasługują zlokalizowane na III piętrze dwa apartamenty pokazowe, Karmel i Marcepan, zaprojektowane przez warszawskich architektów wnętrz. Pomimo, iż część apartamentów znalazła już swoich nabywców, wciąż możliwe jest wirtualne zwiedzanie wszystkich wnętrz. Nawigacja serwisu jest intuicyjna i bardzo łatwa w obsłudze. Wirtualny spacerowicz może swobodnie przechodzić pomiędzy piętrami, zaglądać do wszystkich zakątków kamienicy, w tym łazienek, kuchni, holu i niemal każdego z pomieszczeń. Wnętrza poszczególnych apartamentów nawiązują kolorystycznie do słodyczy (m.in. karmelu, tiramisu, wanilii i czekolady). Stąd również pochodzą ich nazwy, które uwzględniono w nawigacji Wirtualnej Wizyty po Rynku 50.

„Nasi Klienci często pochodzą spoza Wrocławia, mamy także klientów z zagranicy. Chcieliśmy zaprezentować nasze apartamenty od innej strony i dać zainteresowanym osobą możliwość ich obejrzenia, zanim wybiorą się na wycieczkę do Wrocławia. Oczywiście nadal zapraszamy do odwiedzenia naszej kamienicy i przyjrzeniu się apartamentom z bliska – w tym celu wystarczy zadzwonić do naszego biura sprzedaży i umówić się na spotkanie. Użycie narzędzia, jakim jest wirtualna wizyta w inwestycji, daje chętnym do zakupu szerokie spektrum możliwości, oszczędza czas, a przede wszystkim wiarygodnie oddaje wygląd obiektu” – mówi Patrycja Kwiatkowska, dyrektor zarządzający Griffin Real Estate.

Do dyspozycji Klientów Rynku 50 są lokale oddawane w standardzie „pod klucz”, a także możliwość zaprojektowania wnętrza przez osobistego architekta wnętrz. Jedno- i dwupoziomowe apartamenty o powierzchni od 78 do 169 m2 i wysokości od 3,0 do 4,3 metra, charakteryzuje przestronność i doskonałe doświetlenie. Każdy z apartamentów jest wyciszony, a także wyposażony w indywidualny system klimatyzacyjny. Zgodnie z powszechnie stosowanymi standardami, apartamenty posiadają oddzieloną funkcjonalnie część dzienną oraz nocną. Część dzienną obejmuje duży salon połączony z aneksem kuchennym i dodatkowe pomieszczenia, jak toaleta dla gości, garderoba, spiżarnia oraz pralnia. Część nocna to sypialnie – każda z indywidualną łazienką. Klienci mają również możliwość adaptacji pokoi sypialnych na bibliotekę lub domowe biuro. Apartamenty przygotowano tak, aby przyszłym mieszkańcom zapewnić najbardziej komfortowe warunki życia.

źródło/autor: Griffin Real Estate