Przejdź do treści

Powstał serwis internetowy dla Centrum Medycznego LIM

Wystartował nowy serwis internetowy Cmlim.pl prywatnego Centrum Medycznego LIM Grupy LUX MED, zrealizowany przez SoInteractive.

Cmlim.pl jest nowym serwisem internetowym Centrum Medycznego LIM należącym do Grupy LUX MED, jednego z pierwszych prywatnych centrów zdrowotnych w Polsce. Strona Cmlim.pl powstała z potrzeby ujednolicenia komunikacji wizualnej poszczególnych marek Grupy LUX MED, przyczyniając się w ten sposób do wzmocnienia wizerunku Grupy LUX MED w sieci.

W nowym serwisie Cmlim.pl zastosowano kreację, która zapewnia wizualną korespondencję z pozostałymi serwisami Grupy LUX MED. W tle wykorzystano motyw bezpośrednio nawiązujący do logotypu marki. Nowym elementem stworzonym w ramach serwisu jest mapa przedstawiająca wszystkie placówki Grupy LUX MED, zapewniając tym samym rzetelność informacji.

Dodatkowo, przejrzystość layotu i podział tematyczny działów sprawia, że serwis jest niezwykle czytelny oraz prosty w obsłudze. Przyjazny układ serwisu od zachęca do zapoznania się z udostępnioną klientom ofertą.

Nową odsłonę serwisu Centrum Medycznego LIM przygotowała Agencja Kreatywna SoInteractive. To już druga w tym roku realizacja SoInteractive dla Grupy LUX MED.

źródło/autor: SoInteractive